adcov.com

Jak korzystać z Bowflex Ekstremalne

Jak korzystać z Bowflex Ekstremalne


Bowflex ekstremalne, często określane jako Bowflex Xtreme, jest siłownia domu oferując ponad 60 różnych ćwiczeń, aby pracować z różnych grup mięśni. W cenie około 2000 $, to kompaktowa konstrukcja sprawia, że ​​jest atrakcyjną alternatywą dla tych, którzy wolą pracować w domu zamiast siłowni. Zmiana ćwiczeń jest łatwe, ponieważ nie ma potrzeby dodawania lub niższych ciężarów. Zamiast Bowflex oferuje "bez kabla" zmiana systemu, gdzie koła pasowego i koła pasowe są kable podpięty do "mocy" prętów różnej średnicy. Szersza średnica pręta cięższy opór. Aby dodać lub mniejszy opór wystarczy podłączyć lub odpiąć drążek od kabla.

Instrukcje

1 Użyj "bez zmian systemu sterociągów" skupić się na mięśnie klatki piersiowej za pomocą prasy w klatce piersiowej i ćwiczenia ławka latać, i mięśni naramiennych z ćwiczeń, takich jak muchy, pras odwróconej barku i podnosi.

2 Wzmocnienie mięśni nóg z przysiadów i martwych wyciągów za pomocą regulowanych dolne koła pasowe. Ćwiczenia te kierować gluteals, mięsień czworogłowy uda i ścięgna. Bowflex Ekstremalne również pochodzi z przywiązania do wydłużania nóg uzupełnia inne ćwiczenia nóg. Załącznik rozszerzenie nóg pozwala podwinąć nogi pod poduszkami robić ćwiczenia.

3 Dokręcić mięśnie brzucha za pomocą brzucha pas na ramię, a także podwieszany fotel do brzuszków jamy brzusznej i rotacji tułowia.

4 Daj plecach i ramieniu mięśnie trening przy użyciu Bowflex Extreme Lat wieżę. Szer wieży (na zdjęciu) przywiązuje do tyłu siedzenia i jest w komplecie z paskiem zwisające na ten boczny rozwijanego ćwiczenia. Podczas gdy producenci twierdzą, że wieża korzysta się z łac powrotem, ramię i przykanalików, wiele stron recenzję twierdzą, że przede wszystkim działa na plecach z ramionami coraz mniejszą trening. Aby dodatkowo wzmocnić ramiona system krążków pozwala zrobić ramię podnosi, prasy i odwrócić ćwiczenia latać.

5 Zwiększenie siły ramienia za pomocą koła pasowego, że sam układ wzmacnia mięśnie klatki piersiowej i ramion. Z Bowflex Ekstremalne można skupić się na triceps z push-upadki i rozszerzeń, biceps z różnych ćwiczeń curling. Loki na rękę może pracować na przedramionach.

Wskazówki

  • Wielu użytkowników uważa, że ​​skoro oni dostać się do lepszej kondycji, 210 funtów oporu nie jest po prostu za mało. Jest to szczególnie ważne, kiedy dochodzi do ćwiczeń nóg. Jest możliwość zakupu dodatkowych prętów, co pozwala na pracę z maksymalnie dodatkowe 200 funtów oporu na około 100 dolarów.
  • Bowflex Ekstremalne nie pochodzi z "kaznodzieja curl" przywiązania, miękkiej podstawy umieszczonej przed tobą, aby umożliwić Ci odpoczynek ręce, gdy robi loki siedzących ramię. Funkcja ta ma przyjść w ramach innych systemów ćwiczeń, więc miej to na uwadze, jeśli kaznodzieja curl to brakło dla Ciebie.