adcov.com

Jak korzystać z Boswellia

Jak korzystać z Boswellia


Boswellia jest ajurwedyjskie zioło pochodzi od lepkiej żywicy z drzewa Boswellia. Boswellia jest również znany jako kadzidło, towar o wartości notowane przez wieki i na Bliskim Wschodzie. Boswellia niesie bardzo aromatyczny zapach sosny i cytrusów. Jest on stosowany w medycynie do różnych celów i wysoko cenione za swoje przeciwzapalne. Jest to często w połączeniu z innymi wspomagającymi wspólnych składników. Boswellia jest dostępna w postaci ciekłej lub kapsułki, jak i miejscowo w postaci kremu lub sprayu. Niektóre suplementy są standaryzowane na zawartość kwasu bosweliowy. Większość sklepów ze zdrową żywnością nosić Boswellia, a także wielu sprzedawców on-line.

Instrukcje

Jak korzystać z Boswellia

1 Take 300 - 400 mg Boswellia trzy razy dziennie w leczeniu przewlekłej astmy. Boswellia wykazała silny potencjał jako terapię przewlekłą astmą. Siedemdziesiąt procent uczestników z podwójnie ślepą próbą, kontrolowane placebo badanie wykazało poprawę ich objawów astmy podczas przyjmowania 300 mg trzy razy na dobę, zgodnie z badaniem przeprowadzonym przez Grupta et al. opublikowane w "European Journal of Medical Research". Korzyści z Boswellia w zapobieganiu ataków astmy, uważa się, że jest związana ze zdolnością kwasu bosweliowy --- pochodnej Boswellia --- do hamowania biosyntezy leukotrienów. Nadprodukcja leukotrienów wywołuje odpowiedź immunologiczną, powodując atak astmy.

2 Użyj Boswellia dla ulgi stawów. Boswellia pochodzi od wewnątrz i pociera zewnętrznie na bóle stawów w leczeniu zapalenia stawów. Gdy stosowane wewnętrznie, Boswellia jest zwykle standaryzowany na zawartość kwasu bosweliowy. Normalna dawka to 400 mg trzy razy dziennie. Kwasy bosweliowy zmniejszyć stan zapalny związane z zapaleniem stawów warunkach poprzez dezaktywację hormonalne wyzwalacze zapalenia. Badania kliniczne w czasopiśmie "Phytomedicine" Ustaliliśmy, że Boswellia jest skuteczną metodą leczenia zarówno choroby zwyrodnieniowej stawów i reumatoidalnym zapaleniu stawów. Przy stosowaniu Boswellia zewnątrz ból stawów, postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie produktu.

3 Za boswellia do zmniejszenia objawów choroby Crohna i wrzodziejące zapalenie jelita grubego. Choroby te są zarówno zapalne choroby jelit wynikające z zapalenia układu żołądkowo-jelitowego. Według badań opublikowanym w "Journal of Gastroenterology niemieckim" boswellia okazał się równie skuteczny jak mesalazyna leku, stosowanego do leczenia choroby zapalnej jelit, w leczeniu choroby Crohna. Większe dawki 1200 mg trzy razy dziennie, do 37,5 proc znormalizowane kwasów bosweliowych jest typowa dawka dla choroby Crohna. W przypadku wrzodziejącego zapalenia okrężnicy, 350 - 400 mg standardowej postaci się trzy razy na dzień.

4 stosuje się zewnętrznie w celu łagodzenia Boswellia suchej popękanej skóry. Zdaniem Phyllis Balch, autor "Recepta na ziołolecznictwa", Boswellia sprzyja rozwojowi nowych komórek skóry i odmłodzenie skóry. Twierdzi również, że zachęca do produkcji oleju w suchej skóry. Te czynniki pomogą nadać skórze bardziej młodzieńczy wygląd i prawdopodobnie dlatego wiele produktów do pielęgnacji skóry zawiera Boswellia. Podczas korzystania z Boswellia na problemy skórne Postępuj zgodnie z instrukcjami na etykiecie produktu.

Wskazówki:

  • Przed użyciem naturalny środek zawsze skonsultować się z wykwalifikowanym lekarzem praktykiem.
  • Kobiety w ciąży powinny skonsultować się z lekarzem przed podjęciem Boswellia.