adcov.com

Jak korzystać z bolący guz Brace

Jak korzystać z bolący guz Brace


Wiele dodatków ortopedyczny może być stosowany w celu zmniejszenia podrażnienia i bólu spowodowanego bolący guz. W-obuwniczych pomocy, takich jak szelki Zespół cieśni kanału nadgarstka, mogą być bardzo skuteczne w zarządzaniu stan jak czekać albo próbować uniknąć operacji. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z klamra Zespół cieśni kanału nadgarstka.

Instrukcje

1 Zrozum, co klamra bolący guz jest i jak to działa. Bolący guz klamra jest pomoc stóp, ze specjalnym uchwytem do swojego palucha, że ​​klocki do owalu bolący guz na jednej stronie i pasuje do kształtu buta, z drugiej. Zapewnia warstwę ochronną, aby zmniejszyć podrażnienie podczas spaceru. Specjalistyczne szelki Zespół cieśni kanału nadgarstka do użytkowania bez obuwia są również.

2 Zmierzyć szerokość stopy, aby zapewnić, że zakup klamrach Zespół cieśni kanału nadgarstka, który będzie pasował prawidłowo. To jest dobry pomysł, aby wiedzieć, szerokość w obu cm i calach, w przypadku, gdy zdecydujesz się na zamówienie z międzynarodowej firmy, która korzysta z systemu metrycznego.

3 wybrać klamra wykonana z oddychającego materiału syntetycznego, takiego jak neopren. Pozwoli to zminimalizować nagrzewanie się stopy i buta podczas noszenia klamra bolący guz wewnątrz obuwia.

4 Ustaw swój Zespół cieśni kanału nadgarstka klamra w przedniej części stopy. Wsunąć nogę do klamry i poprowadzi swój duży palec u nogi do specjalistycznego uchwytu dołączony do wypełnienia.

5 Wsuń stopę bolący guz z klamrą do buta. To nie powinno zakłócać wiele z dopasowanie buta, czy buty, które nosisz są odpowiedni rozmiar dla Twoich stóp.

6 Spacer normalnie. Należy zauważyć znaczny spadek ilości drażniących tarcie przeciwko bolący guz. Zanotuj ciężkości i lokalizacji każdej nowej dyskomfortu wywołanego przez klamry buta i zgłosić go do podiatry.

7 Za pomocą specjalistycznego Zespół cieśni kanału nadgarstka klamra na stopy w nocy. Podiatrę można polecić model, który będzie delikatnie rozciągnąć swoje ścięgna i mięśnie, pomaga przeciwdziałać pogorszeniu swojej bolący guz i łagodzeniu bólu długoterminowego poprzez zarządzanie stanie. Należy pamiętać, że operacja jest rozwiązaniem dla pacjentów w ekstremalnych dyskomfort lub dla osób, które chcą poprawić defekty kosmetyczne wywołane bunions.

Wskazówki:

  • Suplement korzystania z zabiegów ortopedycznych z ćwiczeń. Choć fizjoterapeuta jest najlepszym źródłem sugestii specyficznych dla danego przypadku, strona internetowa Dr Stopa oferuje użyteczną listę ćwiczeń, które można wykonać, aby zatrzymać bolący guz z pogorszeniem. Patrz rozdział zasobów dla łącza.