adcov.com

Jak korzystać z Bed Pan

Są chwile, gdy pacjent nie jest w stanie wstać z łóżka ze względu na stan zdrowia, takich jak chirurgia, złamanych kości, choroby i inne problemy, które wpływają na mobilność. Gdy pacjent jest przykuty do łóżka, opiekun musi reagować na jego toalecie potrzebuje szybko z bedpan. Urządzenie pozwala pacjentowi na mocz lub wypróżnienia. Korzystanie z bedpan może zapobiec inne komplikacje zdrowotne, takie jak zaparcia. Te wskazówki zapewnia, że ​​wiesz, jak korzystać z bedpan prawidłowo.

Instrukcje

1 materiały Lay narzuty, takie jak papier toaletowy, ręczniki, umywalka z ciepłą wodą i jednorazowych rękawiczek w pobliżu.

2 Zezwól bedpan do podgrzewania ciepłej wody, uruchamiając na nim. Ponieważ metal bedpan zatrzymuje ciepło, zawsze sprawdź, czy jest lekko ciepłe, ale nie za gorąco, zanim pacjent używa. Wyschnięcia. Ciepły bedpan pomoże pacjentowi zrelaksować i poczuć się komfortowo wystarczy robić swoje funkcje organizmu.

3 posypać niewielką ilość proszku dla niemowląt na boki patelni. Proszek dziecko pomoże bedpan łatwo wsunąć pod pacjenta. Kupon na swoich rękawiczek jednorazowych.

4 Przygotowanie złoża przesuwając chłonny znajdujący się poniżej wkładki wodoodpornej pośladki pacjenta, aby utrzymać złoże w czystości.

5 Unieś głowę łóżku lekko tak, że pacjent nie dostać zawrotu głowy przed siedzi.

6 WSPARCIE pacjenta dolnej części pleców z jednej strony, podczas gdy on unosi pośladki. Umieść zakrzywioną krawędź metalowej bedpan pod pośladkami pacjenta z przeciwnej strony.

7 Unieś głowę łóżka powoli, aż pacjent może siedzieć tak będzie się czuł na tyle komfortowo, aby wypróżnienia lub oddawania moczu.

8 Jeśli nie czuje się zbyt słaby, wyjść z pokoju, więc pacjent może mieć trochę prywatności.

9 Opuść głowę w łóżku, gdy pacjent zakończył pomocą bedpan. Poinformować pacjenta, aby podnieść jego pośladki. Jedną ręką wspierać niższe pacjenta z powrotem. Ostrożnie wyjąć bedpan z przeciwnej strony, aby nie wylać jej zawartość. Połóż ręcznik na bedpan i położyć go na krześle. Nie należy umieszczać go na stole łóżku.

10 Rzuć pacjenta na boku i delikatnie oczyścić go z papieru toaletowego. Użyj wilgotnej szmatki do mycia wodą z mydłem, aby oczyścić pośladki pacjenta w razie potrzeby. Osuszyć obszar między nogami swojego pacjenta dokładnie.

11 Ręka pacjent wilgotna ściereczkę, aby mógł zdezynfekować ręce, gdy skończył.