adcov.com

Jak korzystać z Aloe Vera w leczeniu oparzeń

Jak korzystać z Aloe Vera w leczeniu oparzeń


Rośliny Aloe Vera były używane od wieków w leczeniu oparzeń całościowo. Podczas nauki w celu sprawdzenia długo utrzymywane przekonania o skuteczności aloesu jako ziołowy jest sprzeczne, niepotwierdzonych jest silna. Jasne sok wewnątrz liści rośliny ma właściwości uśmierzające ból i przeciwzapalne, które łagodzą i leczą oparzenia.

Instrukcje

1 Schłodzić oparzenie uruchamiając go pod zimną wodą. Ważne jest, aby wziąć ciepła z palić tak, że dalsze szkody.

2 oceny stopnia oparzenia. Oparzenia pierwszego stopnia są czerwone i spuchnięte, ale powierzchowne, a oparzenia drugiego stopnia są głębsze i pęcherze fabularne. Oparzenia pierwszego i drugiego stopnia mogą być traktowane w domu, ale poparzenia trzeciego stopnia są bardzo ciężkie i wymagają natychmiastowej pomocy medycznej.

3 Oderwij liść z aloe vera i pokroić wzdłuż. Wybierz pulchny skrzydła od krawędzi zewnętrznej instalacji, ponieważ rośliny aloes rośnie od wewnątrz.

4 Scoop z wnętrza liścia aloesu, w tym soki i jasnej pulpy, z łyżką.

5 Mash zawartość aloes liść na pastę.

6 Stosowanie aloesu żel do pasty oparzenia kiedy wystarczająco ostygnie. Aloe vera żel ma właściwości przeciwbólowe, które mogą pomóc z bólem palić, a właściwości przeciwzapalne mogą zapobiec obrzęk od powodując dodatkowy ból i ograniczenie krwi.

7 Kontynuuj zastosowanie aloe vera żel do czasu wygojenia oparzeń.

8 Użyj żel z aloesu, aby pomóc zmniejszyć blizny, oparzenia. Aloe vera żel sprzyja regeneracji komórek skóry i pomaga odrastają zdrowe.

Wskazówki:

  • Miej aloe vera w kuchni do gotowania natychmiast leczeniu oparzeń. Wszystko roślin aloes musi rozwijać się trochę wody, trochę naturalnego światła i ciepłe miejsce do życia.
  • Dla małych oparzeń można zerwać liść aloesu i wycisnąć żel z jasnego końca.
  • Jeśli nie chcesz, aby rozwijać własną aloes, można kupić preparaty handlowe aloe vera żel w sklepach ze zdrową żywnością i online. Skorzystaj z tych preparatów handlowych właśnie jak surowego aloesu lub zgodnie z zaleceniami.
  • Użyj aloe vera żel leczyć oparzenia słoneczne. Istnieje wiele płyny aloes dostępne tanie, ale należy spojrzeć na wysokiej zawartości Aloe vera na najlepszą jakość.
  • Na oparzenia, które są duże i ciężkie, zadzwonić pod numer 911 lub udać się bezpośrednio do szpitala o pomoc medyczną.