adcov.com

Jak korzystać Swim gogle z szkła kontaktowe

Jak korzystać Swim gogle z szkła kontaktowe


Jeśli jesteś poważny zawodnik, trzeba pełną wizję pod wodą. Wielu pływaków nosić soczewek kontaktowych przez ich okulary, ale nie tak wbrew opinii amerykańskiego Optometric Association, który zaleci usunąć soczewki kontaktowe przed wejściem do pływania lub wannę z hydromasażem, aby uniknąć zanieczyszczenia i zakażenia. Dodatkowo, ostre chlorowanej wody w większości basenów mogą uszkodzić delikatną budowę soczewek. Jeśli musisz nosić kontakty podczas pływania, prawidłowo zamontowane szczelne okulary wodne są kluczowe w zapobieganiu uszkodzenia oczu lub obiektywu.

Instrukcje

1 Włóż kontakty w oczy i dodać kilka kropel roztworu soli fizjologicznej w celu utrzymania ich wilgotne podczas noszenia okularów. Wysuszyć brzegi swoich okularów ręcznikiem, aby zapobiec ślizganiu lub jakiekolwiek zanieczyszczenia z wejściem pod uszczelką.

2 Wyciągnij taśmę na głowę nad tyłu głowy i umieść gogle na oczy. Okulary powinny zmieścić, ale dobrze, bez miejsca na wyciek.

3 Upewnij się, że są szczelne przez dunking pod wodę z zamkniętymi oczami. Jeśli czujesz się wody w komorze gogli, usunąć je natychmiast i otwórz oczy.

4 Dostosuj pasek główną lub most nos jak to konieczne. Wyciek wody zazwyczaj wskazuje niewłaściwy montaż, może być konieczne, aby bawić się z mostu i paski na nos kilka razy przed znalezieniem właściwej kombinacji.

5 Nosić okulary i pływać tak jak zwykle. Usuń gogle i przesunąć je jeśli czujesz wodę do komory w dowolnym momencie podczas pływania. Trzymaj ręcznik obok basenu i wysuszyć brzegi gogle przed włożeniem ich z powrotem na twarzy. Mokre okulary poślizgu na mokrej powierzchni łatwo, więc warto wysuszeniu twarzy, jak również, przed repozycjonowanie.

6 Zdejmij okulary, po zakończeniu kąpieli. Usunąć soczewki kontaktowe w bezpiecznym, spokojnym miejscu, z dala od basenu i spłukać je dokładnie z roztworem soli fizjologicznej w celu usunięcia bakterii lub chlor. Jeśli nosisz jednorazowych, je wyrzucić natychmiast po kąpieli.