adcov.com

Jak korzystać Świetlik Formula

Jak korzystać Świetlik Formula


Świetlik, znany również jako officinalis świetlik lub świetlika łące, jest dzika roślina, która występuje w Europie. Świetlik jest często sprzedawane w postaci ciekłej lub witamin i może zmniejszyć stan zapalny oczu, różowe oczy, zmęczone oczy, styes i inne problemy z oczami.

Przed rozpoczęciem leczenia zawsze omówić możliwości medycyny z lekarzem.

Instrukcje

Dowiedz się więcej o Świetlik

1 Świetlik zawiera garbniki, które są obecne w substancji wynika, drzewa, rośliny i liście. Według Harolda McGee, autor "na jedzenie i gotowanie", taniny są związki obronne przeciwdziałające bakterii i grzybów poprzez zakłócanie ich białek powierzchniowych.

2 Idź do lokalnego sklepu i kupić witaminy butelkę witamin Świetlik. Jeżeli to korzystne, świetlik jest również dostępny jako ciecz, w odniesieniu do zakraplacza. Jeśli zakup witamin, przeczytaj zalecaną dawkę. Według witaminy Shoppe (VitaminShoppe.com), weź dwie kapsułki trzy razy dziennie z posiłkiem.

3 Jeśli płyn jest korzystne świetlik, zakup płynu świetlik i używać go jako suplement diety. Według Vita koszt, korzystać spada o dwa do pięciu razy dziennie. Za każdym razem, należy umieścić od 30 do 40 kropli do wody i napojów.

4 Aby przygotować Świetlik jak herbata, wziąć 2000 mg do 4000 mg suszonego ziela Świetlik, dostępne w dowolnym zielarza i dodać go do pięciu uncji wrzącej wody. Pozwalają zioło moczyć w wodzie przez 10 minut. Stałych cząstek przecedzić i pić ziołowe herbaty mieszaniny w kubku. Można to zrobić raz dziennie.

Wskazówki

  • Badania zalety świetlika przed użyciem w celu ustalenia, czy lek jest odpowiedni dla twojego ciała. Mogą być też inne witaminy lub leki, które działają lepiej.
  • Skutki świetlika na kobiety w ciąży lub w okresie laktacji nie zostało określone.