adcov.com

Jak korzystać Strona główna zadośćuczynienie za Łupież

Łupież jest stanem, gdzie skóra głowy staje się kruche, co powoduje małe płatki na osiedlenie się na ramionach człowieka, ubrania, a nawet na twarzy i brwi.

Istnieją dwa rodzaje łupieżu. Najpierw jest suchy łupież, co powoduje, że stan powyższy gdzie płatki są luźne i rozpraszać łatwo. Drugi zwany woskowy łupieżu i jest bardziej prawdopodobne, aby trzymać do głowy w plastry.

Istnieje kilka możliwych przyczyn łupieżu, takie jak: niedobór cynku, złe odżywianie, nad aktywnością gruczołów łojowych, będąc na niskiej zawartości tłuszczu lub bez tłuszczu diety, umyciu w wodzie, że jest zbyt gorąco, grzyby, drożdże lub wysokiej używać mydła alkaliczne i szamponów.

Oto kilka domu środków na łupież można użyć, aby poprawić kondycję.

Instrukcje

1 Umyj włosy Często

Jest to ważne w przypadku, gdy łupież jest spowodowane przez aktywność gruczołów łojowych. Mycie włosów codziennie w tym przypadku pomoże wyeliminować olej i zapobiec łupieżu.

2 Unikaj gorącej wody

Nie należy myć w gorącej wodzie. Spróbuj letnie prysznice i płukania włosów z chłodniejszą wodą.

3. Unikaj Używanie produktów do włosów bazie alkoholu

Należy unikać stosowania produktów do stylizacji, takich jak żele, pianki i lakiery do włosów, które są na bazie alkoholu.

4 Szampon Z szampon przeciwłupieżowy

Używaj szamponu, który ma składniki aktywne ZPT (pirytionianu cynku) lub siarczek selenu. Możesz też poszukać szamponów zawierających smoły węglowej lub kwas salicylowy. Jeśli okaże się, że szampon działa na chwilę, ale potem zatrzymuje się, zmienić na inny szampon, który ma inną substancję czynną.

Wykorzystanie oleju witamina E 5

Witamina E wcierać olejek w skórę głowy, aby złagodzić swędzenie i zmniejszyć skalowanie.

6 Spróbuj Aloe Vera

Spróbuj pocieranie gęstego żelu z aloesu vera pozostawia w skórę głowy i pozostawić na noc. Szampon się następnego ranka.

7 Korzystanie Olej kokosowy

Spróbuj tarcie olej kokosowy do włosów codziennie. To może wyjaśnić łupież w ciągu zaledwie kilku dni.

8 Spróbuj Listerine Mouthwash

Dziwo Listerine może pracować w pozbyciu się łupieżu lekkich przypadkach również. Ważne jest jednak, aby upewnić się, że skóra głowy jest podrażniona, a skóra nie jest uszkodzona, ponieważ Listerine może być trochę trudne.

9 Używaj octu jabłkowego

Korzystanie ocet jabłkowy cydr może pomóc przywrócić właściwą równowagę kwasowo / zasadowej skóry głowy. Spróbuj mieszania ocet jabłkowy cydr z równych części wody, stosuje się do włosów i pozostawić do wyschnięcia. Nie ma potrzeby, aby wypłukać ją. Albo możesz wziąć 2 łyżki octu jabłkowego, zwrócić się bezpośrednio do skóry głowy, pozostawić w przez około godzinę, a następnie szampon się.

10 Zastosuj sok z cytryny

Sok z cytryny jest inny środek domu, które mogą pomóc w przywróceniu właściwej równowagi kwasowo / zasadowej skóry głowy. Stosuje się sok z cytryny do głowy godzinę przed umyciu się.

11 Tworzenie Tonic Płukanie

Innym środkiem można spróbować jest samodzielne tonik płukania. Ocet jabłkowy cydr kombajnów, zielona herbata, gałązki rozmarynu i soku z cytryny i spłukać po włosach w końcu prysznicem.

12 Zastosowanie Naturalny szampon

Spróbuj szamponu z naturalnym szamponem, który zawiera olejek z drzewa herbacianego

Szczotka do włosów często 13

Spróbuj szczotkowanie lub częściej, czesanie włosów, aby zwiększyć krążenie.