adcov.com

Jak korzystać Strona główna zadośćuczynienie traktować Charley Horse

Charley koń jest kurcze, że uderza bez znaków ostrzegawczych. Ból może być nie do zniesienia. Powoduje to ból mięśni, niedobory witamin i minerałów, brak równowagi hormonalnej lub procesu zwanego zwapnienie gdzie krew zostaje uwięziona w mięśniach i twardnieje. Jeśli masz Charley konia w nogi można chodzić go, ale ból może marudzić. Istnieje kilka prostych i niedrogich metod w domu szybko złagodzić ból z Charley konia.

Instrukcje

Korzystanie Strona główna zadośćuczynienie traktować Charley Horse

1 kapsułki witaminy regularnie Weź E, aby zapobiec ponownemu występowaniu Charley konie. Jeśli często się je w nocy, to prawdopodobnie wynikiem braku witamin. Z regularnego stosowania witaminy E, można zapobiec ponownemu wystąpieniu Charley koni.

2 Pobierz tyle magnezu w codziennej diecie. Jeśli masz Charley konie często i witamina E nie pomaga, możesz spróbować suplementów magnezu zamiast zastąpić niedobór minerałów lub zaburzenia równowagi hormonalnej. Jedzenie produktów bogatych w magnez, takich jak ryby, otręby ryżowe, tofu i szpinakiem jest pomocne. Suszone nasiona dyni są również szybkie poprawki dla dodatku magnezu.

3 Pobierz więcej potasu w diecie. Charley koń może być także spowodowany przez niedobór potasu. Pokarmy bogate w potas to banany, płatki otręby, morele, cantaloupes, sok grejpfrutowy, sok z pomarańczy, brzoskwinie, gruszki, suszone śliwki i arbuz. Można uzyskać dobre źródło potasu z warzyw takich jak karczochy, szparagi, fasola, groch, ziemniaki, dynie i inni. Potasu można również znaleźć w mięsie, drobiu, ryb, mleka, serów i jogurtów.

4 Zanurzyć na tym terenie w wannie z ciepłą wodą z soli Epsom na co najmniej 20 do 30 minut, aby ukoić ból mięśni, zmniejszyć stan zapalny i złagodzić ból. Dwa główne składniki soli Epsom są magnezu i siarczan, które są korzystne dla dobrego funkcjonowania mięśni i nerwów pewnych enzymów w organizmie.

5 Wykonaj jedną z trzech cytryn, grejpfrutów i dwa małe pomarańcze i umieścić w blenderze, peelingi i wszystkich. Łączą się dobrze; dodać łyżeczkę śmietany kamienia nazębnego i wymieszać ponownie. Weź dwie łyżki tej mieszanki z dwoma łyżkami wody, dwa razy dziennie, aby pomóc złagodzić występujące Charley wielokrotnego konie.

Wskazówki:

  • Masaż może pomóc złagodzić ból z Charley koni.
  • Konie Charley może być również spowodowane przez ćwiczenia. Jeśli masz Charley konia w nogę podczas ćwiczeń, spróbuj rozciągając mięśnie łydek, aż ból łagodzi.
  • Zachęcanie przepływ krwi z nóg do serca może złagodzić ból pulsujący Charley koni, więc spróbuj opierając nogi w górę.
  • Unikać ciepła, aby złagodzić ból z Charley konia. Większość ludzi myśli, ciepło łagodzi wszystkie rodzaje bólu, ale kiedy przychodzi do Charley konia, ciepło może spowodować obrzęk i zwiększenie zwapnienia.