adcov.com

Jak korzystać sokowirówkę zrobić Carb napoje

Jak korzystać sokowirówkę zrobić Carb napoje


Sokowirówka jest urządzenie kuchenne, które wydobywa się cieczy z warzyw, owoców i innych produktów spożywczych. Inna niż procesor blendera lub żywności, sokowirówka sprawia tylko cienką, przezroczystą ciecz bez tworzenia dużo masy lub tekstury w soku. Możesz łatwo stworzyć napoje bogate w węglowodany, aby zwiększyć spożycie węglowodanów dziennie bez jedzenia tych wszystkich warzyw surowych. Możesz wykonać te proste wskazówki dla każdego rodzaju napoju, który chcesz zrobić.

Instrukcje

1 Oblicz ilość węglowodanów, które chcesz soku pozwalając 1 kilograma warzyw węglowodanów na 50 kg masy ciała. Obliczenie to jest do użytku z wysokiej diety węglowodanów.

2 Wybierz warzywa starannie do soku najbardziej bogate w węglowodany. Wybierz warzyw, które są świeże, całe i pozbawiony jakichkolwiek znaków lub siniaki. Ziemniaki, które mają zielone plamy, na przykład, nie są dobrym wyborem do wyciskania soku.

3 obrać i usunąć fragmenty z warzyw, które nie nadają się do spożycia. Łuski z kukurydzy, łodygi z sałaty i innych twardych, niejadalnych części powinny być starannie usunięte, pozostawiając resztę warzyw nienaruszone.

4 Za pomocą ostrego noża posiekać warzywa na kawałki, na tyle małe, aby łatwo dopasować do sokowirówki. Usuń wszystkie twarde, trudne do soku z posiekanymi rdzeni warzyw.

5 Proces wszystkie pokrojone warzywa w sokowirówkę i następnie dodać środki aromatyzujące i substancje słodzące. Użyj cytryny, limonki, ziół lub żurawiny do zwiększenia smak drinka i uczynić je bardziej znośnym.

Wskazówki

  • Trzymaj sok resztki w zamkniętym pojemniku w lodówce, dzięki czemu można mieć go w późniejszym czasie.
  • Nie dodawać zbyt dużo węglowodanów w diecie, bez konsultacji z lekarzem lub dietetykiem.