adcov.com

Jak korzystać słodki olejek do uszu Wax Depilacja

Ci mają mieć pewną ilość wosku w uszach. Ma to na celu ochronę uszu z nadmiaru wilgoci, która może prowadzić do infekcji. Woskowiny zazwyczaj migruje w kierunku na zewnątrz ucha, zabierając ze sobą brud i kurz w uszach. Czasami istnieje nagromadzenie wosku w kanale słuchowym. Może to spowodować uszu, bóle głowy, a nawet problemy ze słuchem. Słodki olej może być użyty do usuwania wosku bezbolesne słuchowego.

Instrukcje

Jak korzystać słodki olejek do uszu Wax Depilacja

1 Podgrzać butelkę słodkiego oleju w filiżance gorącej wody. Ciepła od słodkiego oleju ukoi wnętrza kanału słuchowego. Słodki olej można kupić w lokalnej aptece.

2 Przechyl głowę i niech cztery lub pięć kropli spaść do kanału słuchowego. To poluzować wosk w uszach. Trzymaj głowę przechylił, aż poczujesz, olej zsuwaniu wnętrza ucha.

3 Umieść wacik w uchu. Upewnij się, że nie należy naciskać go do ucha. Piłka bawełna zachowa wyciekaniu oleju z ucha.

4 Zaczekaj kilka godzin na wosku, by stać się poluzować z wnętrza uszu. Jest możliwe, że to zajmie więcej niż jeden wniosek o świeżym zapachu, aby uzyskać woskowiny prawidłowo poluzowane.

5 Napełnić żarówki z ciepłą wodą i delikatnie wycisnąć do ucha. Ciepła woda płukania przez kanał powinien zakończeniu zwolnieniu wosku, co pozwala na łatwe wyjście z ucha. Upewnij się, że twoja głowa jest nad zlewem, tak, że gdy woda pochodzi z niego, będzie go w zlewie, a nie na podłodze. Wytrzeć ucho ręcznikiem.

Wskazówki

  • Słodki olej nie tylko olej, który może być stosowany do usuwania wosku ucha. Olejek z drzewa herbacianego, olej mineralny, może być również stosowany olej z oliwek i olej dziecko. Istnieje procedura nazywa ucho prześwietlania jaj, które mogą być stosowane do usuwania woskowiny budować. Polega ona na przyklejaniu stożek w uchu i zapalając go jak świeca. Ciepła ma pracować jak próżni i rysować wosk z uszu. To może być wykonane przez profesjonalistów, ale FDA nie zaleca praktykę ze względu na możliwość wystąpienia poważnych poparzeń głowy.
  • Nigdy nie trzymać Q-tips, Bobby szpilki ot spinacze do kanału słuchowego. Mogą one przesunąć wosk przeciwko bębenka dalsze zagęszczenie. Idź do lekarza, jeśli powyższe kroki nie pomogą. Lekarz może mieć do zasysania wosk się.