adcov.com

Jak korzystać Restasis

Restatis jest stosowany do leczenia przewlekłej suchego oka. Można również traktować stan zwany zapalenie rogówki i spojówki oka. Lek działa poprzez zwiększenie ilości łez można zrobić. Jest on dostępny jedynie na receptę. Restatis objęty jest wiele planów na receptę ubezpieczenie zdrowotne w Stanach Zjednoczonych.

Instrukcje

1 Umyj ręce. Jeśli nosisz kontakty, weź je. Obrócić fiolkę Restasis nogami kilka razy w celu wymieszania leku. Krople do oczu powinny pojawić mleczno-biały. Otworzyć fiolkę. Unikaj dotykania koniec fiolki palcami.

2 Przechyl głowę do tyłu i spojrzeć w górę. Wyciągnąć dolną powiekę od oka. Nałóż kroplę Restasis do oka. Nie pozwól, fiolka dotykać oka bezpośrednio.

3 Spójrz w dół. Miej oko zamknięte na jedną do dwóch minut. Nie trzeć oczu. Staraj się nie mrugać.

4 Powtórz kroki 2 i 3 w stosunku do drugiego oka. Odczekać co najmniej 15 minut przed wprowadzeniem w kontaktach lub innych kropli do oczu.

5 Wyrzucić resztki Restasis który jest w fiolce. Nie przechowywać otwartą fiolkę do wykorzystania później.

Wskazówki

  • W przypadku pominięcia dawki, należy przyjąć ją tak szybko, jak jesteś w stanie. Nie należy podwoić dawkę. Jeśli jednak zbliża się pora przyjęcia następnej dawki, należy opuścić pominiętą dawkę. Trzymaj Restasis w temperaturze pokojowej pomiędzy 59 a 77 stopni Celsjusza (15 do 25 stopni Celsjusza). Przechowywać w ciemnym, suchym miejscu. Nie przechowywać w łazience. Porozmawiaj z lekarzem na temat leków, które aktualnie podjąć przed użyciem Restasis. Nie rozpoczęcia lub zakończenia przyjmowania Restasis lub zmienić dawkę, bez konsultacji z lekarzem lub farmaceutą pierwszy.
  • Restasis może być szkodliwy w przypadku połknięcia. Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci i zwierząt domowych. W przypadku wystąpienia reakcji alergicznej należy zgłosić się do lekarza od razu. Objawy reakcji alergicznej obejmują wysypkę, silny świąd, obrzęk, zawroty głowy lub problemy z oddychaniem. Jeśli podejrzewasz, że przedawkowanie i są Stany Zjednoczone zamieszkania, zadzwoń do krajowej infolinii trucizna (800) 222-1222. Najczęstsze działania niepożądane to palenie, pieczenie, zaczerwienienie, ból lub swędzenie oka. Może także wystąpić zaburzenia widzenia, absolutorium lub poczucie, że coś jest w twoim oku. Porozmawiaj ze swoim lekarzem farmaceuty, jeśli wystąpią takie objawy.