adcov.com

Jak korzystać Relaks podczas porodu

Niezależnie od swoich przemyśleń na temat kontroli bólu podczas porodu, ważne jest, aby wiedzieć, jak korzystać z technik relaksacyjnych. Czy masz cięciu cesarskim lub naturalny poród, relaks może być potężnym narzędziem, dzięki któremu będziesz spokojny i zmniejsza ból i niepokój. Wykonaj następujące kroki, aby pomóc w integracji relaks do planu porodu.

Instrukcje

1 W początkowej fazie porodu, skurcze mogą być tak blisko siebie, jak pięć minut, lub tak daleko od siebie, jak 20. Korzystanie czas w tych wczesnych godzin na relaks w między skurczami będzie utrzymać napięcie i niepokój w dół. Pomoże również przechowywać trochę energii do wykorzystania w miarę postępu pracy i staje się coraz trudniejsze. Znajdź wygodne miejsce w między skurczami, które pomogą ułatwić stan odprężenia. Użyj poduszki i koce, jak ich potrzebujesz, i nie stoją w miejscu, w jednym miejscu. W toku pracy i zmiany, może się okazać, bujane bardziej pocieszające niż łóżko. Użyj tego, co czuje się dobrze.

2 Wprowadzenie do stanu relaksu, które pomogą przywrócić i zachować swoją energię zajmie więcej niż po prostu domagają się od siebie, że "Relax!" Zamknij oczy i zacząć palcach. Kurczyć mięśnie w palcach szczelnie - zwijanie palcami w kierunku podeszwy stóp - i rozluźnij je. Powtórzyć akcję trzy razy, co pozwala na głębsze odprężenie między każdym skurczu. Swój sposób pracy poprzez swoje ciało (palce, stopy, łydki, uda, dolny, abs, itp), powtarzanie tej samej czynności - kontrakt, relaks, umowy, relaks - trzy razy. Nie zapomnij ramiona, ręce i twarz, jak te, które są miejsca mamy tendencję do wykonania wiele napięć.

3 Po pracował na swój sposób przez swoje ciało, powtórzyć czynność po raz ostatni, instytucje każdy grupy mięśni razem, a następnie relaks. Powtórzyć czynność trzy razy. Jak twoje ciało i relaksuje umowy, znajdziesz mięśnie bardziej w stanie zrelaksować się z każdym powtórzeniem. Czy twój partner ciągle czuję mięśnie, aby upewnić się, że napięcie jest w pełni zwolniony. Jak skończysz z ostatnim powtórzeniu skurczu całego ciała i relaksu, powinien czuć ciężkości w kończynach i ciało - pełniejszy relaks niż gdybyś po prostu położyć.

4 Jak skurcze zaczynają zbliżyć się do siebie, będziesz miał mniej czasu dla pełnego rytuału. Wyraź swoją pomoc partnera wskazać obszary, gdzie są najbardziej nośne napięcie (nogi, ręce, ramiona, twarz) i skupić się na odpoczynku tylko te obszary. Czy twój partner stale monitorować swoje mięśnie, aby upewnić się, że nie są w trakcie przesyłania napięcia jesteś zwalniające w jednej strefy do drugiej. Energii można zachować poprzez tą metodą daje więcej wytrzymałość w kierunku końca porodu, a więcej energii do pchania.

Wskazówki:

  • Nie może lub nie może być czas, aby zrobić pełną rytuał podczas porodu. Użyj części rytuału - tylko kontrakt i rozluźnij ręce, ramiona i twarz - co pozwala zaoszczędzić energię i zrelaksować te obszary, które są zabezpieczone zwiększone napięcie.
  • Bądź ostrożny, gdy zamawiającym mięśnie w nogach. Kobiety w ciąży często się skurcze nóg, a zamawiającym te mięśnie mogą przynieść jeden temat. Jeśli masz doświadczenie skurcze w czasie ciąży, należy postępować ostrożnie.