adcov.com

Jak korzystać pennyroyal jako środek odstraszający Bug

Jak korzystać pennyroyal jako środek odstraszający Bug


Pennyroyal jest niezwykle skuteczny naturalny środek odstraszający owady. Po prostu sadzenia pennyroyal wokół domu może zniechęcić błędów od osiedlających się w podwórku, a utrzymanie wazon świeżego Pennyroyal w pokoju nie mogą prowadzić tylko potencjalne szkodniki, ale zabija te już zajmujące obszar. Pennyroyal olejek działa również jako środek odstraszający błąd, aby utrzymać się kleszcze, komary i inne gryzące i kłujące szkodników. W tym artykule omówimy, jak korzystać pennyroyal jako odstraszający błąd.

Instrukcje

Jak korzystać pennyroyal jako środek odstraszający owady

1 Wlać dwie szklanki wody do butelki ze spryskiwaczem. Woda destylowana jest najlepszy dla tego, ale można również użyć wody z kranu.

2 wstrząsnąć wody z 10 kroplami pennyroyal olejku. Należy dokładnie wymieszać pennyroyal z wodą.

3 Dodaj 2-4 kropli eukaliptusowego i trawy cytrynowej z olejków eterycznych. Zioła te walki również błędów, ale ich głównym celem w tym spray na owady jest poprawa zapach. Pennyroyal jest lekko cierpki i niektórzy ludzie uważają, że lekko obraźliwe.

4 Spray pennyroyal odstraszający na odsłoniętej skórze. Trzymaj go z dala od oczu. Kobiety w ciąży powinny unikać bliskość pennyroyal całkowicie.

5 Mist zwierzęta, rośliny, a nawet na zewnątrz siedzenia z natryskiem pennyroyal zachować irytujących błędów w zatoce. Ponieważ w sprayu jest całkowicie ziołowych i naturalnych, to nie będzie bolało, jeśli masz go na rękach lub spożywają niewielkie ilości. Jednak smakuje dość straszne, więc nie rozpylać w pobliżu żywności.

Wskazówki:

  • Kobiety w ciąży mogą mieć negatywny wpływ Pennyroyal i nie powinny korzystać z tego środek odstraszający owady.