adcov.com

Jak korzystać Pain Management dla fibromialgii

Jak korzystać Pain Management dla fibromialgii


Cierpiących fibromyalgia doświadczyć zapory ból całego ciała. Warunkiem jest często wywołane zakażeniem. W niektórych przypadkach, fibromialgia jest wywołane przez uraz fizyczny i emocjonalnych. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z zarządzania ból fibromialgii.

Instrukcje

1 Włącz do akupunktury. Wiele osób cierpiących na fibromyalgia donoszą, że korzystanie z tego wschodniego podejścia do leczenia bólu gromadzi wyniki.

2 Puknij trójpierścieniowe leki przeciwdepresyjne. Leki te są zwykle używane w leczeniu depresji, ale okazały się bardzo skuteczne w leczeniu bólu fibromialgii. Grupa ta obejmuje leki, takie jak amitryptylina i doksepiny.

3 Szukajcie pomocy ze środków przeciwbólowych i kortyzonu. Wstrzykując te leki w obszarach, które ból, ból tkanek miękkich ulgę i przewlekły ból może być złagodzony.

4 Użyj biofeedback. Ta trasa leczenia dostaje do serca fibromialgii poprzez dążenie do zagrody stres, który może powodować go.

5 Użyj przezskórna elektryczna stymulacja nerwów (TENS), aby stłumić ból fibromialgii. W tym podejściu, lekki wstrząs elektryczny jest podawany za pośrednictwem jednostki TENS, do zakończeń nerwowych związanych z bólu. Przenośny i małe jak talię kart, urządzenie TENS może być noszony przez cały dzień dla stałego bólu.

6 Znajdź ulgę poprzez przezskórnej elektrycznej stymulacji nerwów (długopisy). To podejście jest podobne do oferowanych przez urządzenie TENS, z wyjątkiem tym przypadku wyładowania za pomocą igły, który jest wstrzykiwany w skórę. PENS uważa się za bardziej skuteczny niż droga obróbka TENS w większości przypadków, i musi być podawana przez lekarza.

7 Poczuj się lepiej za pomocą stymulacji elektroterapii czaszki (CES). W tym podejściu, łagodny prąd elektryczny jest wysyłany przez głowę za pomocą elektrod, które są przypięte do płatków uszu. Zabieg ten powiedział do zarządzania ból fibromialgii delikatnie zachęcanie podwzgórza na ziemi się jego pokolenie neurohormonów.

8 Wykorzystanie hipnoterapii dla bólu fibromialgii. Zgodnie z tą metodą, zachęca do ciała leczyć się za pomocą wiadomości dostarczane do podświadomości przez hypnotherapist.

Wskazówki:

  • Ćwiczenie jest ważną częścią protokołu zarządzania bólu fibromyalgia, jak to zostało pokazane w celu złagodzenia objawów. Wybierz aerobik, ćwiczenia przez co najmniej 30 minut dziennie. Zwrócić się do chodzenia, stacjonarny rower lub eliptyczny maszyny do treningu. Dążyć do tego stałym elementem rutynowych, a nie tylko coś, czego znieść, dopóki objawy podnieść.