adcov.com

Jak korzystać Opalescence PF

Jak korzystać Opalescence PF


Według ostatnich badań przeprowadzonych przez American Academy of Cosmetic Dentistry, najczęściej odpowiedź na pytanie: "Co najbardziej chcesz poprawić o Twój uśmiech?" jest "Aby mieć bielsze i jaśniejsze zęby." Możesz wybielić zęby w domu z różnych past do zębów i systemy wybielania zębów. Opalescence PF został stworzony przez stomatologa dr Dan Fischer do wybielania zębów w domu. Można kupić Opalescence PF przez lekarza stomatologa.

Instrukcje

1 Idź do lekarza stomatologa. Stomatolog oceni cię na zakup Opalescence PF i wybielania formy systemu - tacy do zębów.

2 Dołączony strzykawki umieścić niewielką ilość pasty z drugiej strony tytułowej uformowanych półek dla górnych i dolnych zębów. Nie należy stosować więcej niż jedną trzecią strzykawki.

3 Uruchom stoper lub zauważysz, czas na zegarku na czas masz zamiar utrzymać tace w ustach.

4 myć zęby, a następnie włóż tace do ciebie ustami. Upewnij się, że tace są mocno do przodu zęby. Upewnij się, że nie ma skutków ubocznych tej substancji na dziąsła. Jeśli jest, należy go zetrzeć, czy będzie to podrażniać dziąsła.

5 wybielanie tace przechowywać w ustach przez 30 minut do godziny, w zależności od zaleceń twojego dentysty. Możesz zachować tace w czterech do sześciu godzin dziennie, dwa razy dziennie, lub na noc, tak długo, jak twoje zęby nie stały się zbyt wrażliwy.

6 myć zęby miękką szczoteczką do zębów w celu usunięcia pozostałości żelu.

7 Umyj tace po poszczególnych sesji wybielania miękką szczoteczką i zimną wodą. Sesje są wypełnione po zgromadziły 10 do 40 godzin całkowitego czasu noszenia.

Wskazówki:

  • Przechowywać w lodówce żel wybielający, aby wydłużyć czas przechowywania.
  • Umieścić żel wybielający na przedniej 6 do 8 zębów, ponieważ nikt nie widzi zęby w plecy.
  • Korony i licówki nie reagują na wybielanie.
  • Nie używaj jeśli jesteś w ciąży.
  • Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci.
  • Jeśli Twoje zęby stają się bardzo wrażliwe, należy skontaktować się z dentystą.