adcov.com

Jak korzystać olej z pierwiosnka, aby obniżyć poziom cholesterolu

Jak korzystać olej z pierwiosnka, aby obniżyć poziom cholesterolu


Nasiona z wiesiołka zawierają olej, który jest źródłem promieniowania gamma-linolenowego kwasu tłuszczowego (GLA). To właśnie ten składnik, który może działać jako naturalny narzędzie terapeutyczne w wielu czynników, w tym zapalenia stawów, wyprysk. Niektórzy używają go do obniżenia poziomu cholesterolu.

Instrukcje

1 Używaj wygodnych tabletek lub kapsułek preparaty. Mogą one zawierać bardziej stężonych ilości wydobytego olej z pierwiosnka. Kupując większe ekstrakcji, można ograniczyć liczbę dawek, które musisz.

2. Porozmawiaj z lekarzem. Ponieważ olej z pierwiosnka nie jest zatwierdzona przez FDA, istnieje kilka badań na poparcie roszczeń jego skuteczności. Niewiele wiadomo o jego interakcji leków. Nie biorą oleju, jeśli pacjent przyjmuje inne leki obniżające poziom cholesterolu.

3 Utrzymanie codziennej rutyny. Jak z innym leczeniem, konsystencja jest kluczem. Olej z pierwiosnka przyjmuje codziennie z czasów dawkowania i ilości różnych przez producenta. Wziąć 1000 mg trzy razy dziennie przez korzyści terapeutycznych. To dostarcza 240 mg GLA dziennie.

4 Pobierz formułę, która zawiera witaminę E. Eksperci zalecają kupowanie oleju z wiesiołka, który zawiera niewielką ilość witaminy E, ponieważ kwasy tłuszczowe w oleju z wiesiołka rozbić szybko. Uważa się, że witamina E spowolnienie tego procesu.

Wskazówki:

  • Olej z pierwiosnka nie jest regulowany lub zbadane przez FDA (Food & Drug Administration). Należy poinformować lekarza, że ​​można używać go w celu obniżenia cholesterolu.
  • Rób częste przerwy z pierwiosnka oleju. Niektórzy uważają, że to leczenie może być groźne, jeśli są przyjmowane przez okres dłuższy niż kilka miesięcy.