adcov.com

Jak korzystać nosowej Tabaka

Korzystanie z tabaki lub tytoniu do nosa, po raz pierwszy zaobserwowano w drugim mnichów podróży Krzysztofa Kolumba do Ameryki. Od tego czasu, tabaki do nosa został korzystają zarówno chłopów i szlachty jako mniej ryzykowne alternatywa dla palenia lub tytoń do żucia. Korzystanie z rzeczy nosa, jednak wymaga trochę praktyki.

Instrukcje

1 Użyj marki nosa tabaki, który przemawia do Ciebie. Jako początkujący, możesz wybrać łagodniejszy mieszankę lub taki, który został pocięty na drobniejsze proszku, aż się zawiesić za pomocą tabaki. Ponadto, możesz wybrać jedną z odmian smakowych nosa tabak, takich jak mięta, cynamon, maliny, truskawki, róży, pomarańczy, mentolu i nawet tabaki, który został nasączoną whisky lub bourbona.

2 Weź puszkę tabaki do nosa i stuknij na pokrywie przed jego otwarciem, co spowoduje jego zawartość na osiedlenie się równomiernie na dnie.

3 Ostrożnie zdjąć górną część cyny. Upewnij się, że nie znajdują się w obszarze występowania wiatrów, lub tabaka może cios prosto z pojemnika.

4 Chwyć tabaki do nosa między kciukiem i palcem wskazującym i delikatnie unieś ją w kierunku otworu nosowego.

5 Delikatnie wdychać tabaki do nosa, uważając, aby nie parsknąć nagle tak, że będzie złożyć w głąb zatok. Sztuczka z wykorzystaniem tabaki jest umożliwienie go do pokrycia wnętrza nozdrza, tak aby można go wyczuć.

6 Sneeze jeśli czujesz potrzebę, zachowując prawo chusteczki do nosa przydatne po użyciu tabaki do nosa. Opierając się kichać, będzie drażnić tylko swoich zatok i zmniejszyć radość z tabaki. Wydmuchać nos, a następnie spróbuj ponownie używać tabaki do nosa, aż pojawi się zawiesić ją.

7 Oddychaj po użyciu tabaki do nosa. Pozwól aromat tabaki, aby wypełnić swoje nozdrza.

8 Zwiększenie korzystania z rzeczy nosa poprzez zmianę sposobu inhalacji. Na przykład, niektórzy użytkownicy tabaki dotknij trochę tytoniu na plecy rękami, a następnie powąchać. Inni używają kul, lub małych fiolek metalowych, aby zapewnić precyzyjną ilość tabaki do nosa w ich nozdrza.

Wskazówki:

  • Podczas wąchania tytoń jest z pewnością mniej ryzykowne niż palenie lub żucie go (to pomaga, że ​​nie bierne palenie jest produkowany), nadal jest rakotwórcze, jak i wciągająca (to nie zawiera nikotyny).