adcov.com

Jak korzystać nosowej Sterydy Z CPAP

Osoby cierpiące na niedrożność górnych dróg oddechowych lub bezdech senny, są często przepisywane urządzenia CPAP do leczenia. Ten instrument medyczny pomaga utrzymać drożność dróg oddechowych i bez przeszkód w czasie snu i otwarte nosa wymaga do poprawnej pracy. Sterydy donosowe są leki na receptę, które mogą złagodzić osób cierpiących na obrzęk nosa.

Instrukcje

1 Odwiedź lekarza rodzinnego na badanie w celu ustalenia, czy sterydy donosowe są właśnie dla Ciebie. Lekarz będzie upewnić się, że objawy ze strony nosa, nie są częścią każdego bardziej poważnym stanie, że może wymagać specjalisty płuc. Lekarz może dać receptę na sterydy donosowe.

2 Usunąć nosowych jak najdokładniej przed użyciem sprayu do nosa sterydów. Dmuchanie nosa po gorący prysznic działa dobrze dla wielu ludzi.

3 Włożyć aplikator do nosa do każdego nozdrza i dostarczyć wymaganą ilość uruchomień. Użyj tkanki złapać żadnego kapania nosa. Staraj się nie wydmuchać nos bezpośrednio po użyciu sprayu.

4 Zastosuj urządzenia CPAP, jak zwykle. Jeśli nie jesteś w stanie oddychać przez nos, właściwie w tym czasie, należy skontaktować się z pracownikiem służby zdrowia dodatkowych opcji leczenia.

Wskazówki:

  • Nosa sterydów spraye nie są jak inne spraye zatok, które działają natychmiast. Sterydy wymagać okresu dni do tygodni odniosły skutek, więc uzbroić się w cierpliwość. Jeżeli więcej natychmiastową ulgę potrzebne, zwrócić się do lekarza, aby sugerować lub przepisać decongestant ustnej do wykorzystania w międzyczasie.
  • Upewnij się, że Twój lekarz wie o wszystkich leków, które biorą. Ważne jest, aby przestrzegać zaleceń lekarza przy użyciu wszystkich recept.