adcov.com

Jak korzystać nosowej Clear Sinus Nawadnianie

Jak korzystać nosowej Clear Sinus Nawadnianie


Nawadnianie nosa jest praktyka spłukiwania nadmiar śluzu i substancji drażniących z zatok. Praktyka pochodzi z Indii, ale jest używany przez ludzi na całym świecie. Według The New York Times, nawadnianie nosa może zmniejszyć objawy alergii i innych problemów z zatokami. Można wykonać nosa nawadniania wyczyścić zatok za pomocą słabego roztworu soli stosowanej z neti pot, małym garnku z długą wylewką na jednym końcu.

Instrukcje

1 Zdejmij pokrywę z puli neti. Jeśli pula obejmuje pakiety sodu do mieszania roztworu oczyszczania solanki, wlać zawartość jednej paczki do swojej neti pot i napełnić ciepłą (nie gorącą) wodą. Jeśli nie masz pakiet sodu, dodać ćwierć łyżeczki drobnego, nie jodowanej soli lub pół łyżeczki grubej soli ziemi do puli neti z 8 uncji ciepłej wody.

2 puli neti wstrząsnąć lub wymieszać wodę i sól z łyżką, aby dokładnie wymieszać roztwór i rozpuścić całą sól.

3 Lean nad łazience umywalka, WC i wanną. Przechylić głowę na bok i umieścić dziobek puli neti do jednego nozdrza. Jeśli twoja głowa jest przechylona na lewo, umieścić dziobek do swojego prawego nozdrza. Jeśli twoja głowa jest przechylona w prawo, umieścić dziobek do lewej nozdrza.

4 Oddychaj przez usta. Podnieść pulę neti wystarczająco wysoki, aby roztwór przepływa przez zatok. Kiedy garnek neti jest w połowie pusta, umieścić go w dół i delikatnie wydmuchać nos.

5 Powtórz kroki 3 i 4 dla przeciwnej nozdrza. Delikatnie wydmuchać nos w celu usunięcia pozostałych śluz lub gruzu.

Wskazówki:

  • Zapoznaj się z instrukcjami, które pochodzą z puli neti i się do nich ostrożnie.
  • Nigdy nie przepłukać zatoki z czystą wodą lub zimną wodą.