adcov.com

Jak korzystać Medytacja dla Weight Loss

Próbuje schudnąć jest frustrująca walka dla większości ludzi. Medytacja może pomóc w utrzymaniu pozytywnego nastawienia i zwiększenie motywacji. Poprzez uczenie się, jak korzystać z medytacji do odchudzania, będziesz miał dodatkowe zasoby, aby pomóc w osiągnięciu swoich celów odchudzania.

Instrukcje

1 Utwórz miejsca medytacji w spokojnej części domu lub w biurze. Możesz udekorować swoją przestrzeń do medytacji ze zdjęciami, inspirujących cytatów, świec i kadzideł. Zdecyduj, czy chcesz, aby obejmować stosowanie poduszce lub krześle podczas sesji medytacyjnej odchudzania, lub jeśli wolisz siedzieć na podłodze.

2 Rezerwa na co najmniej 15 minut dziennie, aby medytować. Zminimalizować rozrywki przez odłączenie telefonu i gonić jakieś zwierzęta z pokoju. Możesz stworzyć znak nie przeszkadzać, który można zawiesić na drzwiach, które prowadzą do przestrzeni medytacji tak, że przyjaciele i rodzina będą szanować swoją prywatność.

3 Usiądź wygodnie w przestrzeni medytacyjnej i zamknij oczy. Z każdym wydechem, wydech wszelkie napięcia, które zbudował w swoim ciele fizycznym. Nadal to zrobić, aż twoje ciało jest całkowicie zrelaksowany i twój umysł jest spokojny.

4 Wyobraź sobie białe światło wokół ciebie. Z każdym wdechem, oddychać w tym białe światło i czują, że przepływająca przez ciała zapewniając pokarm, miłość i pokój. Przejść do następnego kroku, gdy czujesz się spełniony i zadowolony.

5 Wyobraź sobie, widząc swoje fizyczne ciało w idealnej wagi. Zauważ, jak zdrowe i jak wyglądasz doskonale ubrania pasuje. Przytrzymaj ten obraz w swoim umyśle przez kilka minut, podczas gdy przeżywa satysfakcję i radość, że pochodzi z widząc siebie jak miały być.

6 Otwórz oczy i siedzieć cicho w przestrzeni medytacji na kilka chwil. Kiedy czujesz się gotowy, wstać powoli i wyciągnij ręce nad głową na kilka sekund. Twoje zmysłowe postrzeganie może być zwiększona i może czujesz, że masz więcej energii, po zakończeniu medytacji odchudzania. Użyj tego na swoją korzyść, biorąc w odległości krótkiego spaceru lub przygotowanie zdrowej przekąski.

Wskazówki:

  • Jeśli chcesz włączyć muzykę w medytacji odchudzającej zaleca się wybrać muzykę instrumentalną piosenki bez zminimalizować rozproszenie uwagi.
  • Jeśli planujesz używać kadzidła lub świece w przestrzeni medytacji, upewnij się, że są umieszczone prawidłowo, więc nie będą się przewracać przypadkowo.