adcov.com

Jak korzystać Knee Wraps dla trójboju

Okłady kolana nie są istotne tylko dla własnego bezpieczeństwa, kiedy trójboju siłowym, ale także może pomóc w kucki z większymi ciężarami i daje lepsze treningu ogólnie! Aby uzyskać najlepsze wyniki okłady na kolana, będziesz musiał nauczyć się je poprawnie, w przeciwnym razie mogą one być zbyt mocno lub stracić, co w dość niewygodnej sesji trójboju siłowym na siłowni.

Instrukcje

Jak nosić Knee Wraps dla trójboju!

1 Rzuć okłady przed próbą, aby umieścić je na, a następnie przejdź do usiąść. Rozszerz swoją nogę, prosto. Upewnij się, że noga jest idealnie proste do zastosowania opasania kolana. Następnie zachować swoje mięśnie nóg zrelaksowany i nie napięta.

2 Chwyć pierwsze rolki z jednej strony. Weź luźny koniec z drugą ręką. Umieść wolny koniec za kolana, poniżej swojego stawu. Upewnij się, że dłuższy bok wrap kolana jest w kolejce z przetłoczenie za kolana. Po przybliżeniu dłuższy połowę owinąć wokół, dolna część kolana powinny być całkowicie ukryte.

3 Rozwinąć oblewanie wokół dolnej części kolana. Wyciągnij go tak, że posiada wolny koniec w miejscu. Upewnij się, że jest to przyjemny, ale nie mocno. Przechowywać rozwijając oblewanie wokół kolana. Rozciągnąć wrap trochę, ale nie całą drogę. Jeśli okład jest rozciągnięta w nadmiarze, będziesz ryzykować dusi się w kolano, bo nie będzie żadnych "dać"! Więc uniknąć za wszelką cenę. Na drugim końcu spektrum, za mało "dać" nie będzie wystarczające wsparcie i okład po prostu spaść, więc znaleźć złoty środek. Nie daj się tutaj leniwy!

4 Trzymaj rozwinięciem owinąć wokół kolana. Rozpocznij w dolnej części kolana, a potem kończy się na szczycie. Po okład wszystko zostało rozwinął, podwinąć w luźny koniec bezpiecznie. Można owinąć w jednej warstwie, od dołu do góry, lub można użyć dwie oddzielne warstwy, od dołu do góry do dołu (czyli jeśli używasz okłady są wystarczająco długo). To tylko kwestia osobistych preferencji.

5 Zegnij kolana trochę. Wstać i spróbować squat w miejscu. Jeśli nic nie czuję, że oznacza, okład jest zbyt stracić i należy osłonić ponownie. Jeśli czujesz dyskomfort i jak krążenie krwi jest odcięty, więc nic dziwnego, twój okład jest zbyt mocno i należy również przewijanie! Przetestuj oblewanie się z drugiej nogi i upewnić się, obie nogi czują się komfortowo w ich tajemnicy. Kiedy czujesz się komfortowo i okłady nie są zbyt luźno lub zbyt ciasno, że jesteś dobry, aby przejść!

Wskazówki:

  • Pamiętaj, aby umyć okłady kolana regularnie, raz w tygodniu. Mogą one brudzą szybko!
  • Zawsze zaważyć na ostrożności. Jeśli czujesz, że Twoje kolano okład jest zbyt napięty, wprowadź je, aby uniknąć krążenie odcięcia!