adcov.com

Jak korzystać Hibiclens

Hibiclens jest marką over-the-counter antyseptyczny do mycia dla skóry. Substancja czynna Hibiclens jest środkiem przeciwbakteryjnym o nazwie glukonian chlorheksydyny. Hibiclens służy jako zarośla chirurgicznego przeciwbakteryjnego przemywanie skóry i środek do mycia rany.

Instrukcje

Całe Ciało

1 Umyj włosy i ciało regularne szampon i mydło. Spłukać szampon i mydło całkowicie.

2 Umyj całe ciało od szyi w dół z Hibiclens. Użyj około 25 ml. of Hibiclens dla całego ciała. Zostaw Hibiclens pianę na ciele przez pięć minut, delikatnie szorując ciało za pomocą rąk lub szczotkę czyszczącą.

3 Rinse Hibiclens off ciała z wodą.

4 pralnia ciało czystym ręcznikiem.

Ręce lub powierzchnię skóry odizolowanych

5 myć ręce lub obszar skóry należy traktować z Hibiclens, regularne i mydłem.

6 Zastosuj około pięciu ml. of Hibiclens do rąk i obszaru skóry, który ma być leczony. Peeling na pięć minut za pomocą rąk lub szczotkę czyszczącą.

7 Spłukać skórę wodą w celu usunięcia Hibiclens.

8 Skóra sucha czystym ręcznikiem. Jeśli Hibiclens jest używany jako peelingu pre-chirurgicznych, stosowane sterylne ręcznik do suszenia.

Rana

9 Nałóż niewielką ilość Hibiclens do rany. Używaj jak najmniejszej ilości Hibiclens potrzebne do tworzenia piany na całej rany.

10 Peeling delikatnie za pomocą rąk rany w ciągu 15 sekund.

11 Płukać rany czystą wodą.

12 Pat rany sucha czystym ręcznikiem.

Wskazówki:

  • Nie stosować Hibiclens jeśli jesteś uczulony na glukonian chlorheksydyny. Uniknąć Hibiclens w oczu, uszu, nosa lub ust. Nie stosować Hibiclens na głowie chyba, że ​​inaczej przez pracowników służby zdrowia. Nie stosować Hibiclens częściej chyba, że ​​inaczej służby zdrowia.