adcov.com

Jak korzystać Hibiclens MRSA

Hibiclens jest miejscowo antybakteryjne do mycia skóry, który zabija MRSA (MRSA). MRSA powoduje swędzenie i obrzęk skóry, czyraki i jest często mylone z ukąszenia pająka. Obrzęk staje się bolesne i stawy są unieruchomione, jak rozwija się infekcja. Wielu pacjentów gorączka z dreszczami i stać się zawroty głowy i letargu. Niskie ciśnienie krwi i bóle głowy są również częste objawy, i zapalenie płuc często wynika z infekcji ogólnoustrojowych. Korzystanie z Hibiclens jest tylko częścią leczenia tego zakażenia gronkowcem szczepu. W wielu przypadkach, dotknięte obszary wystrzeliły i antybiotyki podawać dożylnie. Pacjenci również wziąć udział w kursie 10 dni antybiotyków doustnych podczas oczyszczania i ubieranie zainfekowanej skórze kilka razy dziennie.

Instrukcje

Jak korzystać Hibiclens MRSA

1 Zwilż skórę przed czystkami. Uruchom ciepłej wody na tym terenie, aż całkowicie mokre.

2 Wlać tylko tyle Hibiclens na terenie rozprzestrzeniać się nad nim całkowicie. Delikatnie pocierać mycia nad raną lub wysypka.

3 dobrze spłukać. Uruchom ciepłej wody nad myje skórę i wcierać delikatnie zmyć Hibiclens.

4 Przykryć skażoną skórę. Osuszyć papierowym ręcznikiem. Rub antybakteryjny krem ​​na obszarze i przykryć bandażem lub gazą.

Wskazówki:

  • Hibiclens będzie nadal chronić skórę od bakterii przez sześć godzin po użyciu.
  • Każdy, kto podejrzewa, że ​​mają zakażenie MRSA, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem. Tylko lekarz może przepisać antybiotyki dożylnie lub określić, czy konieczne są zabiegi na antybiotyki MRSA. Nie próbuj lancy opuchnięte czyraki i leczyć się z środki czyszczące i antybiotyków kremów. Bakterie wchodzi w krew, gdy obrzęk skóry wystrzelił. Antybiotykiem, który jest w stanie zabijać MRSA, muszą być obecne we krwi w celu uniknięcia szerokie infekcji układowej.