adcov.com

Jak korzystać Clomid

Jak korzystać Clomid


Clomid jest przepisywany pomóc kobiecie owulacja, która stara się zajść w ciążę. Clomid stymuluje hormony w organizmie, które pomagają jaj rosną do terminu i zostać zwolnione, impreza zwana owulacji. Ten lek jest przyjmowane przez krótki okres czasu na ograniczonej liczbie cykli.

Instrukcje

1 Sprawdź stan podstawowej temperatury ciała. Jest to temperatura ciała po upływie co najmniej trzech godzin odpoczynku. Należy przyjąć temperatury pierwszą rzeczą, w godzinach porannych, w tym samym czasie każdego ranka. Gdy występuje owulacja nastąpi przesunięcie w górę w temperaturze, w której utrzymuje się do momentu rozpoczęcia miesiączki. Jeśli nie owulacja, warunek, że Clomid jest stosowany w leczeniu, nie będzie widać tej zmiany temperatury.

2 Posiada gruntowną badania lekarskie. Położnictwo i ginekologia trzeba będzie przepisać Clomid, i zrobi to tylko po dogłębnej analizie, która określa, czy dany lek jest konieczne. Przynieś podstawne wykresy temperatury ciała, aby zobaczyć się z lekarzem, czy nie masz owulacji.

Lekarz prawdopodobnie zaleci kilka testów krwi w celu określenia przyczyny swojego braku owulacji (brak owulacji). Jeśli lekarz stwierdzi, że trzeba Clomid celu wywołania owulacji, on napisać receptę.

3 Weź Clomid przedawnionych, zazwyczaj przez pięć dni na początku cyklu. Ważne jest, aby przyjmować tego leku zgodnie z zaleceniami, aby mogła ona mieć pożądany efekt. Jeśli nie zajdzie w ciążę podczas przyjmowania tego leku po sześciu cyklach, trzeba będzie zrobić sobie przerwę. Porozmawiaj o tym z lekarzem.

Wskazówki

  • Śledzić podstawowej temperatury ciała, nawet po otrzymaniu recepty na Clomid, aby zapewnić, że lek działa i aby zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę.
  • Nie biorą Clomid czy może być w ciąży.