adcov.com

Jak korzystać Akupunktura obniżyć wysokie ciśnienie krwi

Jak korzystać Akupunktura obniżyć wysokie ciśnienie krwi


Wysokie ciśnienie krwi jest związane z ostrych objawów, takich jak zawroty głowy, bezsenność i trudności w oddychaniu. Jeśli nie jest leczona, może prowadzić do stwardnienie tętnic (miażdżycę). Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak korzystać z akupunktury, aby obniżyć wysokie ciśnienie krwi.

Instrukcje

1 Ustal, co może być przyczyną Twojego wysokie ciśnienie krwi. Czy jest to związane ze stresem, genetyczne lub związane z żywnością?

2 Kup książkę o akupunkturze lub odczytu informacji w Internecie, tak aby zrozumieć proces leczenia. Zapoznanie się z leczenia pozwoli Ci być bardziej komfortowe i relaksujące w trakcie sesji.

3 Planowanie konsultacji z lokalnym akupunktury. Niektórzy mogą nawet zapewnić bezpłatne konsultacje więc należy zapytać. Dowiedz się, jakie szkoły uczestniczyli. Także przedyskutować swoje myśli na temat, dlaczego masz wysokie ciśnienie krwi.

4 Omów leczenie elektro-akupunktury z akupunktury. Po igieł umieszczone na nadgarstku, przedramienia lub nogi, stymulacja elektryczna jest stosowana do igły. Stymulacja pobudza chemikalia opioidowych, które zrelaksować mięsień sercowy. Badania wykazały, że ten typ akupunktury znacznie obniża podwyższone ciśnienie krwi.

5 Omów pomocą ziół w leczeniu akupunkturą. Zioła takie jak Xia Tian Ma, Ku Shan Zha Cao i zmniejszyć wysokie ciśnienie krwi, i mogą być stosowane do igieł.

Wskazówki:

  • Zapytaj znajomych lub współpracowników, jeśli wiedzą renomowanych akupunktury.
  • Jedz więcej owoców i warzyw i mniejsze porcje mięsa, aby zobaczyć czy to pomaga obniżyć wysokie ciśnienie krwi.
  • Upewnij się, że akupunktury używa sterylnych igieł.