adcov.com

Jak konwertować recepty na Weight Watchers Points

Weight Watchers jest popularny członków program diety, który pomaga ludziom schudnąć poprzez przypisanie wartości punktu do żywności w oparciu o ilości kalorii, tłuszczu i błonnika w porcji. Użytkownicy otrzymują dzienne limity punktów w zależności od ich wieku, płci, wagi, wzrostu i poziomu aktywności fizycznej. Wartości punktowe dla wielu żywność i posiłki restauracji można znaleźć w Weight Watchers książek żywności. Użytkownicy otrzymują kalkulatory slajdów, aby dowiedzieć się wartość punktową żywności niewymienionych w księgach. Prąd Weight Watchers punkt formuła jest zastrzeżona, ale poprzednia wersja może być użyty do konwersji recepty na punkty z wykorzystaniem informacji żywieniowych na żywności, opakowaniach, etykietach lub menu.

Instrukcje

1 Znajdź kalorii, tłuszczu ogółem w gramach i całkowitego błonnika w gramach na jedną porcję za pomocą informacji żywieniowych na opakowaniu, etykiecie lub menu. Na przykład, jedna porcja zawiera pewną płatków 110 kcal, 1,5 g tłuszczu i 2 gramów włókien.

2 podzielić liczbę kalorii przez 50. W tym przykładzie, 110 podzielone przez 50 2.2.

3 podzielić całkowitą grama tłuszczu przez 12. W tym przykładzie, 1,5 podzielone przez 12 0,125.

4 podzielić całkowitą gramów błonnika przez 5. Jeśli suma gramów błonnika jest więcej niż 4, należy użyć 4 w obliczeniach. W przykładzie 2 dzieli się przez 5 0.4.

5 Dodaj trzy wyniki razem. Jeśli istnieje frakcja pozostały, zaokrąglić do najbliższej liczby. W tym przykładzie, 2,2 0,125 + 0,4 + wynosi 2.725. Zaokrąglenie to do najbliższej liczby daje porcję płatków do Weight Watchers wartość punktowa 3.