adcov.com

Jak kontrolować zazdrosny Myśli

Jak kontrolować zazdrosny Myśli


Zazdrość może tył jego głowy na wiele sposobów, na przykład jako zazdrosny o promocji współpracownika lub mąż mówi do innej kobiety. "Psychology Today", podsumował zazdrość całkiem dobrze, opisując go jako "reakcja na spostrzegane zagrożenie." Czy zagrożenie jest realne, czy nie, nie ma znaczenia. Zazdrość może spowodować ból i cierpienie emocjonalne i zniszczyć relacje osobiste. Dobrą wiadomością jest to, że zazdrość może być kontrolowane, ale najgorsze jest to, może to potrwać kilka niepowodzeń --- po drodze --- zanim w końcu go pokonać.

Instrukcje

1 Znajdź korzenie swojej zazdrości. Musisz spędzić trochę czasu w samotności i zastanowić się, co jest przyczyną zazdrości uczucia. Po tym wszystkim, nie można naprawić coś, jeśli nie znasz przyczyny. Być może zostali oszukani na w przeszłości, albo twój ojciec zdradził swojej matki. Zanotuj te rzeczy, które przychodzą do głowy. Teraz musisz dać te rzeczy idą. Powiedz sobie te rzeczy wydarzyło się w przeszłości i spojrzeć w przyszłość. Przypominać sobie, że te rzeczy są w przeszłości.

2. Naucz się kochać siebie. Jest to proces ciągły, a nie stanie się z dnia na dzień. Jednak, nie można przezwyciężyć zazdrość, jeśli nie naprawdę uwierzyć w siebie i cierpieć niską samoocenę. Przypomnij sobie na co dzień, że jesteś dobrym człowiekiem, który zasługuje, by być kochanym. Daj sobie pozytywne rozmowy pep, kiedy czujesz się w dół.

3 Wykorzystanie wizualizacji kontrolować zazdrość. Wyobraź sobie siebie w swoim ulubionym miejscu. Pomyśl o bolesnej chwili, która spowodowała głęboką zazdrość. Pozwól sobie odczuwać ból przez co najmniej minutę. Zakończyć ćwiczenie i sprawdź swoje uczucia. Spróbuj wykonywania innego dnia i wizualizacji swoje ulubione miejsce. Tym razem, poczuć słońce w swoim ulubionym miejscu, daje energię do pokonania wszelkich zazdrosny i bolesne uczucia. Poczuj nowy kontroli zostały nabyte. Wyobraź sobie, że dostać się do przeżyć zazdrosny chwili w dowolny sposób. Pamiętaj, masz kontrolę i mądrość teraz. To ćwiczenie uczy, że możesz kontrolować swoje emocje i zarządzać zazdrosny uczucia.

4 Porozmawiaj z osobą, która wywołuje zazdrość w tobie. Wyjaśnij, że trzeba mu pomoc, aby pokonać swoich zazdrosnych uczuć. Być może trzeba go do ciebie zadzwonić, gdy on pracuje do późna, na przykład. Niech wie, w sposób spokojny, że próbujesz kontrolować swoją zazdrość i pokonać. Staniesz się bardziej bezpieczne w swoim związku i mam nadzieję, że mniej zazdrosny, jak widać, że jest gotów podjąć wysiłek.

5 Zarządzanie niepokój. Zaniepokojeni mogą przyczynić się do uczucia zazdrości. Praktyka jogi, który jest pomocny i uspokajający. Postaraj się wyspać i zjeść dobrze. Idź na spacer. Cokolwiek robisz, pamiętaj, aby dbać o siebie, tak aby zrelaksować się i radzić sobie z lękiem i zazdrością.