adcov.com

Jak kontrolować Węglowodany zarządzać zaburzeń metabolicznych

Jak kontrolować Węglowodany zarządzać zaburzeń metabolicznych


Metabolizm proces przekształcania żywności w energię chemiczną i zaburzenia metabolicznego jest jakikolwiek stan, który zakłóca ten proces. Zaburzenia te są zazwyczaj genetycznym, ale może być również spowodowane przez czynniki środowiskowe, takie jak diety. Cukrzyca jest zdecydowanie najbardziej powszechne choroby związane z metabolizmem węglowodanów.

Instrukcje

1 Ustal plan posiłków. Twój zespół opieki zdrowotnej powinna zawierać wykwalifikowanego dietetyka, który będzie pracować z tobą zgodzić na diecie, które spełnią Twoje potrzeby medyczne i stylu życia, a jednocześnie pozwala cieszyć się posiłki.

2 węglowodany liczy. Jest to proces nagrywania ilość węglowodanów (zazwyczaj mierzony w gramach) wszystko, co jeść i jest to wymóg dla wielu osób z poważnymi zaburzeniami metabolicznymi, takimi jak cukrzyca.

3 Określić węglowodany zawarte w żywności pakowanej. Informacja ta jest zwykle wymieniono na etykiecie z innymi informacjami odżywczej. Pamiętaj, aby zwrócić uwagę na wielkość porcji i wziąć to pod uwagę podczas nagrywania spożycie węglowodanów w tym żywności.

4 Skonsultuj standardowy wykres odniesienia dla nieprzygotowanego jedzenia. Twój dietetyk powinien dostarczyć wykaz informacji odżywczych, w tym węglowodanów liczyć, wspólnych produktów, które nie mają etykiety. Na przykład, wykres powinien pokazać banana średniej wielkości, jak o 29 g węglowodanów.

5 Dystrybucja posiłków w ciągu dnia. Większość zaburzeń metabolicznych będzie wymagać, aby jeść więcej i mniejszych posiłków niż może być przyzwyczajeni. Pozwoli to na łatwiejsze dla organizmu do utrzymania poziomu cukru we krwi w prawidłowym zakresie.