adcov.com

Jak kontrolować stan zapalny spowodowany Heel Spurs

Jak kontrolować stan zapalny spowodowany Heel Spurs


Ostrogi pięty są bardzo bolesne choroby, które mogą być wywołane przez wiele czynników. Szczep na piechotę, stojącej lub chodzenia przez cały dzień lub słabe wsparcie łuku w butach można umieścić wiele presji na pięcie. Wszystko to może prowadzić do presji ostrogi pięty i stan zapalny. Ponieważ większość z ostróg pięty ból jest wynikiem stanu zapalnego, kontrolowanie stanu zapalnego może pomóc złagodzić ból, pomagając ostrogę pięty do odzyskania.

Instrukcje

1 Zrób okład z lodu i umieścić pod zapalnym pięty. Prasa stale na nią przez co najmniej 20 minut. Jeśli znajdziesz pakiet za zimno dla ciebie, umieścić cienki ręcznik pomiędzy piętą i opakowanie lodów. Zrób to z obu nóg, jeśli oboje przeżywają ból i stan zapalny. Zimno temperatury powodują tkanki mięśniowe kurczyć, łagodzi niektóre z ciśnieniem zapalnego.

2 Praktykuj ćwiczenia rozciągające. Umieść obie dłonie o ścianę. Przesuń bolesne pięty za tobą. Zegnij przednią nogę w stronę ściany, a następnie zginać nogę, która jest za tobą do ściany również, aż poczujesz napięcie w Twojej okolicy pięty. Przytrzymaj przez 10 sekund. Powtórz z drugą nogą. Wykonaj to ćwiczenie na powstawanie i przed snem, a w ciągu dnia, jeśli masz szansę. Będzie to złagodzić napięcie w korku wniesionych przez ciśnienie zapalnego.

3 Weź aspirynę lub inne zapalne over-the-counter leków, takie jak ibuprofen lub naproksen sodu (Motrin lub Aleve). Będą one czasowo zmniejszyć stan zapalny i ból w chorej pięty.

4 Zrób sobie przerwę 15 minut z nogami podniesiony. Chociaż nie zawsze jest to możliwe, w zależności od pracy lub harmonogramu, spróbuj poświęcić kilka minut każdego dnia, aby podnieść swoje nogi. Zwalnia tę część ciśnienia zapalnego.

5 Dodaj wkładki do butów buty lub inwestować w buty z dobrych łuków. To pomaga umieszczając stopę w jej naturalnej formie i przy ciśnieniu od pięty i dystrybucji na całej stopie, gdzie powinien być.

6. Uważaj na dietę. Zbyt wiele produktów rafinowanych węglowodanów, cukru, soli i pszenicy mogą wszystko zapalenie przyczyną w każdej części ciała. Ograniczania lub wyeliminowania ich chwilowo może pomóc w zastanawianie się, jeśli twoja dieta jest częścią problemu zapalnego. Spożywać pewne naturalne leki moczopędne, takie jak sok żurawinowy.

7 stracić trochę na wadze. Wszelkie nadwaga powoduje zapalenie mięśni i tkanek. Nawet utrata masy ciała od 5 do 10 kg. będzie mieć duże znaczenie w zapaleniu ostroga pięty i ból.

Wskazówki:

  • Dziecko nogi z wchłania i masaży. Relaks zwalnia stan zapalny całego organizmu.
  • Skonsultuj się z lekarzem, jeśli stan zapalny i ból nie ustąpi.