adcov.com

Jak Keep Your Nose wysycha, gdy masz katar

Jak Keep Your Nose wysycha, gdy masz katar


Katar występuje, gdy nadmiar płynu lub śluzu jest produkowany i wychodzi z nosa. To może mieć wiele przyczyn, takich jak przeziębienia, alergii, grypy i drażniących, takich jak pyłki, kurz, sierść lub dymem tytoniowym. Suchość skóry wokół nosa często występuje jako efekt uboczny dmuchanie i wycieranie. Chociaż warunek ten jest niewygodne, zwykle odchodzi na własną rękę. Wiedząc, jak prawidłowo dbać o skórę zapobiega suchej, łuszczącej się skóry na i wokół nosa.

Instrukcje

1 utrzymać skórę nawilżoną przez picie co najmniej osiem szklanek wody dziennie. Picie odpowiedniej ilości wody pomaga pozbyć się kataru, a także nawilża skórę. Zmniejszyć spożycie kofeiny, alkoholu i soli, ponieważ substancje te powodują błony śluzowe do wyschnięcia.

2 Unikaj pocierania lub drapania nosa. Powoduje podrażnienie skóry i bardziej sucha. Trzymaj się z dala od substancji drażniących, takich jak sierść zwierząt domowych, pyłki, kurz i dym. Nosić maskę nosa do wspomagania gojenia i zapobiega suchości.

3 Zastosuj delikatny krem nawilżający do zewnętrznej skóry nosa zmniejszyć zaczerwienienie i zatrzymać się skóry łuszczenie.

4 Użyj miękkiej tkanki zamiast szorstkich ręczników papierowych i serwetek do wycierania lub wydmuchać katar. Należy zawsze mieć małe pudełko w torebce lub pojazdu, gdy wychodząc z domu.