adcov.com

Jak Kąpać się w saunie

Jak Kąpać się w saunie


Sauny są małe budynki z kamienia kominki wewnątrz z nich i mały otwór wentylacyjny na dachu na szczycie. Woda stosowana do gorących skał i pary wodnej, która jest wytwarzana zostaje zawarta wewnątrz budynku, tworząc środowisko ciepłe i odprężający. Podstawową korzyścią z kąpieli w saunie jest otwarcie porów i produkcja potu, która ma działanie oczyszczające. Dodatkowo, brud i bakterie mogą być wypłukiwane z porów skóry łatwiej, gdy są otwarte.

Instrukcje

1 Weź prysznic bez użycia mydła. Użyj wygodnie ciepłą wodą i moczyć ciało i włosy przez kilka minut.

2. Usiądź na górnej ławce z sauny, umieszczając mały ręcznik pod tobą jako podkładka do siedzenia.

3. Połóż się i odpoczynku głowę i plecy o ścianę z sauny. Pozostań w tej pozycji przez co najmniej 5 minut, dzięki czemu organizm do absorpcji ciepła i wilgoci.

4 stosuje się wodę do kominka rockowej, aby dostosować poziom wilgoci w powietrzu. Więcej pary generowany, cieplejsze temperatury poczują.

5 Zostaw sauna natomiast generuje pary i zrobić kolejny prysznic, bez użycia mydła lub szamponu. Ten prysznic usuwa pot i oleje zwolniony z otwartych porów podczas początkowej sesji ogrzewania.

6 Ponownie wprowadź sauna i położyć się w wygodnej pozycji, tak długo, jak chcesz. Poza korzyściami dla skóry, sauny również zwiększyć krążenie krwi i wywoływać relaksu. Niektórzy ludzie będą przebywać w saunie na godzinę lub więcej, w zależności od tolerancji dla pary wodnej i ciepła.

7 Wyjdź z sauny, kiedy jesteś gotowy, podjęciem ostatecznej prysznic gdzie można użyć mydła i szamponu, jeśli chcesz. Ten ostatni prysznic będzie przede wszystkim usunąć pot z ciała. Jednak stosując mydło i szampon do porów, gdy są jeszcze otwarte od ciepła, będzie również przeprowadzenie głębszej oczyścić. Poklepać się suche i wyłączyć saunę po zakończeniu.

Wskazówki:

  • Pomaga wypić szklankę wody po użyciu tej metody do kąpieli, jak pocenie się odwodnić organizm.
  • Pamiętać o temperaturze sauny. Nie staraj się trudne to.