adcov.com

Jak jest pieprz cayenne Używane w Medycyna alternatywna?

Jak jest pieprz cayenne Używane w Medycyna alternatywna?


Papryka ostra jest krzewiasta tropikalna roślina wieloletnia z gałęzi liściastych. Kwiaty są opadające kwiaty. Owoc pieprzu cayenne rośliny jest faktycznie jagody. To zmienia się z czerwonego na pomarańczowy do żółtego jako roślina dojrzewa.

Składnik aktywny

Kapsaicyna jest aktywnym składnikiem pieprzu cayenne. Jest silnym stymulantem, który powoduje, że oczy na wodzie i języka do spalania w kontakcie.

Zewnętrzny

Papryka może być wykonane w okład na rozgrzewkę schłodzone skóry i bóle stawów. Działa on drażnić skórę, która powoduje wzrost przepływu krwi do obszaru. Okłady są stosowane w leczeniu reumatyzmu, zapalenia, wrzody i rany.

Wewnętrzny

Pieprz Cayenne wspomaga układu trawiennego stymulując wytwarzanie śliny i soków żołądkowych. Jest to również obróbka za gaz, biegunka i astmy.

Ból gardła

Mix 1 łyżeczka. pieprz cayenne z 1 szklanki ciepłej wody i płukać pomóc ból gardła.

Ból zęba

Namoczyć wacik w oleju cayenne pieprz i miejsca na jamie w celu łagodzenia bólu. Zabieg ten powoduje pieczenie na początku, ale potem szybko odchodzi.

Ostrzeżenie

Wysokie dawki doustne pieprzu cayenne może spowodować poważne zaburzenia żołądkowe i ewentualnego uszkodzenia nerek. Nadmierne używanie zewnętrznych może powodować zapalenie skóry i pęcherzy skóry.