adcov.com

Jak jest Hipnoza Sporządzono?

Jak jest Hipnoza Sporządzono?

Co to jest hipnoza?

Gdy większość ludzi myśli o hipnozie, obraz oni nieświadomie ochotnika złożonej gdakanie jak kurczak lub przeprowadzenia innego taki faul instrukcji. Mimo stereotypu uwieczniony przez wykonawców scenicznych, jednak rzeczywistość jest znacznie bardziej hipnozy subtelne, jego fundacja o wiele bardziej bezpieczne, a jego potencjał uzdrawiania praktycznie nieograniczone.

Hipnoza występuje naturalnie codziennie bez użycia zegarki kieszonkowe złota lub magiczne słowa, bo hipnoza to stan umysłu, a nie akt. Każdy, kto koncentruje się na czymś tak uważnie, że stracił kontakt ze światem wokół nich doświadczył hipnozy do pewnego stopnia. Fascynująca rzecz o tych zmienionych stanów świadomości jest hiper-oni też zwykle związane z podwyższonym sugestie.

Aplikacje

Za pomocą hipnozy jako alternatywa medyczne przeszedł długą drogę od czasów Franza Mesmera i jego pracy z magnetyzmu zwierzęcego. Stany hipnozy udokumentowano skutecznego leczenia zespołu nadwrażliwości jelita grubego i zdumiewające, jako alternatywa dla znieczulenia chemicznych podczas inaczej bolesnych operacji chirurgicznych. Liczne inne dolegliwości były traktowane w stan hipnozy, od alergii i zaprzestania palenia, do fobii i głębokiego urazu psychicznego. Hipnoza jest powszechnie używany w celu rozwiązania przejadanie się, bezsenność, obgryzanie paznokci, stres i brak zaufania. To również zaszczepić pozytywne, zaradny uczucia, zaangażowanie i zdolność do uczenia się.

Hypnotic Induction

Istnieją liczne szkoły uczyć różnych form hipnoterapii, a niektóre państwa, takie jak Kalifornia, są bardziej otwarci na praktyki. Natomiast hipnoza może być indukowany na wiele sposobów, istnieją dwa główne podejścia. Ellman indukcyjna jest podobny do tego, co najbardziej by oczekiwać od hipnotyzera scenicznego: kojące dźwięki, które mówią relaksu i sugerują zejście głębiej i głębiej w hipnozie. Wielu praktyków odczytywania lub zapamiętać skrypt na początku, ale przy odrobinie praktyki technika ta może być improwizowane, aby były skuteczne w większości tematów. Ericksonowskim podejście, nazwany po słynny hipnotyzer Milton Erickson, jest trudniejsze, ponieważ opiera się na metaforze i jakby Błąd formalny, aby uzyskać dostęp do zaawansowanych napędów w podświadomości.

Niektórzy ludzie mówią, że nie może zostać zahipnotyzowany, i to prawda, że ​​przez świadomego wysiłku większość ludzi może się oprzeć hipnozy. Każdy jednak wejdzie pewien poziom hipnozy naturalnie i będą otwarci na sugestie po ich porzucić opór. Nawet autohipnozy można uzyskać stosunkowo łatwo, gdy jesteś otwarty na pomysł.