adcov.com

Jak jeść żywności, bez konserwantów

Brzmi to tak łatwo - unikanie chemikaliów używanych do przedłużenia trwałości fabrycznych żywności. Ale dla większości Amerykanów, nie jest zadaniem trywialnym. Staliśmy się stosować do podnoszenia szybkie pakowane przekąski, a nawet całe posiłki w ciągu dnia. Wielu z nas prowadzi intensywny tryb życia, że ​​tak przygotowuje świeże jedzenie wygląda jak trudne zadanie. Ale nie musi. Kiedy zaczynają zwracać uwagę, znajdziesz świeże, naturalne pokarmy wokół ciebie. Zasoby do nauki, aby przygotować je po prostu i cudownie są również łatwe do znalezienia. I są bonusy: Gotowanie w domu jest łatwiejsze zarówno talii i Twojego portfela.

Instrukcje

1 Czytaj etykiety na każdej zapakowanej żywności, zanim zdecydujesz się na zakup. Ignoruj ​​duże, jaskrawo-kolorowe słowa na przed polu, takie jak "niska w tłuszcze nasycone," lub "All-Natural". Spójrz na listę rzeczywistych składników na etykiecie, te drukowane w małej, trudne do odczytania literami. Sprawdź, akronimów, takich jak BHA i BHT, lub słowa, które wyglądają jak to, co w chemii w liceum - ". Mono i diglicerydy" na przykład "azotynu sodu" lub Odrzucić produkty żywnościowe, które zawierają te - oni mówią ci w ręku pakiet zawiera produkt spożywczy, a nie prostego, naturalnego pożywienia.

2 Wybierz zdrowej żywności, które są z natury wolna od dodatku. Sklep rynki rolników, jeśli społeczność ma je - znajdziesz najświeższe warzywa i owoce tam, często metodami ekologicznymi. Patrz produktów dla smakoszy, jak scheda pomidorów lub nietypowych sałaty że nigdy nie zobaczysz w supermarkecie. Dowiedz się sklep supermarket mądrze, zbyt. Krąg zewnętrzny obwód rynku odebrać produkty świeże, mleko, jaja, sery i innych naturalnych produktów spożywczych. Unikać centralną część supermarketu, z półkami pełnymi najbardziej wysoko przetworzonych, żywności pakowanej.

3 Kupić czy wypożyczyć książki kucharskie i rozważyć podjęcie gotowania. Sprawdź ukochanych "Radość gotowania". Publikowane stale w ciągu ostatnich 75 lat, że ma recepty na wszystko z apple chutney do bouillabaisse do smażonymi cukinia. Dodaj do nowszej "Kuchni" wawrzyn i przeglądać feerię smaczne przepisy wegetariańskie. Zapoznaj się z kompleksową i rzetelną informację żywieniową na końcu książki, które mogą pomóc w planowaniu zrównoważonej i zdrowej diety.

Wskazówki

  • Sprawdź papier do rynków lokalnych rolników. Naturalne sklepów spożywczych często posiadają wydarzenia pobierania próbek, zwłaszcza w weekendy. Jest to świetny sposób, aby spróbować nowych potraw, zanim je kupić. Niektóre gourmet żywności i naturalne-sklepy gospodarzem lekcje gotowania. Uczelnie wspólnotowe, kościoły i synagogi są również doskonałym źródłem dla lekcje gotowania.