adcov.com

Jak jeść zdrowo w Bonefish Grill

Jak jeść zdrowo w Bonefish Grill


To może być trudne, aby trzymać się diety, gdy jesz w restauracji. Ale zachowania zdrowia jest możliwe, jeśli dokonać mądrych wyborów. Słynie z ryb i usytuowanym na terenie Stanów Zjednoczonych, różnorodność Bonefish Grill na grillowanych ryb i niskotłuszczowych dodatkami zrobić zdrowe jedzenie to możliwe - tak długo, jak uniknąć pokusy.

Instrukcje

1 Uruchom swój posiłek w Bonefish Grill z tuńczyka ahi sashimi apetyt. Smażone kalmary i krewetki z serem feta przekąski serowe może być smaczne, ale są one również mnóstwo dodatkowego tłuszczu.

2 Przejdź zupę, bo kukurydza chowder jest zbyt kremowy. Zamiast mieć dom Bonefish sałatkę z owoców cytrusowych vinaigrette ziołowym na stronie.

3 Mecz ryby lub owoce morza z grilla z jednym z sosów podpisu Bonefish Grill dla twojego dania głównego. Idź na tłuszczowego doładowania kwasu omega-3 z łososia atlantyckiego, albo dążyć do dolnej tłuszczu z pstrąga tęczowego lub morze przegrzebki. Sparować swój wybór z ciepłą salsą z mango zamiast bogatym sosem jak masłem cytrynowym.

4 opcja dla mięsa, a nie owoce morza, jeśli wolisz, ale nie daj się zwieść przez rozmiarach. Chociaż filet mignon jest 8 uncji i stek z polędwicy jest 10 uncji, filet mignon zawiera więcej gramów tłuszczu niż polędwicy. Mają drugie, jeśli zdecydujesz się na mięso.

5 par posiłek Bonefish Grill z boku, a nie na parze warzyw lub ziemniaków puree czosnkowym zapiekane.

6 Zamów jeden deser dla całej tabeli. Jasne, macadamia nut brownie czekoladowe ciasto jest dekadencki, ale zjesz zdrowy posiłek do tej pory i może sobie pozwolić na traktowanie siebie.

Wskazówki

  • Możesz poprosić o substytucji zarabiania pozycje menu zdrowe. Na przykład, mają azjatyckie sos Pan na swoim ryb bez kremu wasabi.
  • Pozycje menu Bonefish Grill mogą się nieznacznie różnić od lokalizacji.