adcov.com

Jak jeść zdrowo w akademiku

Jak jeść zdrowo w akademiku


Zdrowe jedzenie idąc na studia i mieszka w akademikach może być wyzwaniem. Nie tylko studenci z dala od domu do być może po raz pierwszy w życiu, ale są one także w obliczu stresów współlokatorów, profesorów i presji. Zdrowe jedzenie, podczas gdy wszyscy inni jedzenia pizzy o 2 w nocy i picia słodkich napojów fontanna w klasie jest wręcz trudne. Z kilku porad i wskazówek, to jest możliwe, aby zdrowo się odżywiać i zapobiega strasznych "studentem pierwszego roku 15."

Instrukcje

1 Użyj plan posiłków, jeśli masz, i zjeść w stołówce uczelni, zamiast zamawiania pizzy. Posiłek plany muszą dostarczyć wszystkich grup żywności, a następnie normy zdrowotne. Najeść się głównie owoce i warzywa, mają jedną porcję chudego białka i dostać porcję węglowodanów, zbyt. Trzymaj się z dala od lodu na własny służyć lody maszyn śmietany i bufety.

2 Carry butelkę wody z wami do klasy. Nie należy mylić pragnienie z głodem. Jeżeli nosisz się z wody i zachować nawilżona przez cały dzień, będziesz mniej prawdopodobne, aby przejść na jedzenie binge po klasie. Pić osiem szklanek wody dziennie.

3 Jedz małe posiłki co dwie do trzech godzin. Sparować chudego białka i porcja węglowodanów, takich jak tuńczyk i pszenicy krakersy. Na przekąskę, przynieść jabłko lub pomarańczę. Owoc zawiera błonnik, który pomaga utrzymać czujesz pełny. Małe posiłki przez cały dzień utrzymać poziom pomocy energii. Przynieś przekąski do klasy, w małych pojemników spożywczych. Zapakuj je w nocy, aby nie zapomnieć.

4 Pij tylko jedną część w każdej chwili można zjeść z przyjaciółmi. Jeśli dostaniesz talerz makaronu, pudełko połowę tego od razu, więc nie kusi, aby zachować jedzenia. Wypełnij swój talerz z warzywami i pobyt z dala od smażonych.

Wskazówki

  • Na dobry początek dnia zdrowe, odżywcze śniadanie. Ludzie, którzy jedzą śniadanie, mają tendencję do nie przejadania się później w ciągu dnia.
  • Uważaj napojów kawowych w kawiarniach i sklepach z przekąskami. Mogą być bardzo wysokiej zawartości tłuszczu i kalorii. Zdecyduj się na zwykłej kawy lub poprosić o chudego mleka.