adcov.com

Jak jeść zdrowo na Old Country Buffet

Bufety, takie jak Old Country Buffet może być doskonałym miejscem, aby uzyskać zdrowy posiłek, szybko. Nie musisz martwić się o specjalny zamawiania jedzenia, ale trzeba nauczyć się manewrowania na górach wysokokalorycznych, żywności o wysokiej zawartości tłuszczu, które czają się na linii w formie bufetu. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się, jak jeść zdrowo na Old Country Buffet.

Instrukcje

1 Zacznij od sałatki. Wiosną sałatka ma tylko 5 kalorii. Dodaj trochę dressingu i masz piękny zdrowy sposób na rozpoczęcie posiłku od prawej. Omijać gotowych sałatek jak kurczaka, tuńczyka lub sałatka; mogą one łatwo mieć 250 kalorii lub więcej porcji.

2 Przejdź chleb. Bułka obiad ma 110 kalorii i herbatniki ma 180 kalorii. Masło i pozostałe przyprawy dodać tylko do liczenia kalorii i tłuszczu.

3 Wybierz inteligentne białka. Pierś z kurczaka, pieczeń, ryby, a nawet stek wszystko może być zdrowe częścią Starego posiłku Country Buffet. Pamiętaj, aby zachować swoje porcje małe i spodziewać się wydać co najmniej 250-300 kalorii na białka wyboru. Wszystkie ich przystawek mięsnych ma 15 g tłuszczu lub mniej, dzięki czemu można utrzymać spożycie tłuszczu w ryzach.

4 Zrozumieć o część kontroli. Wypełnij swój talerz zdrowych opcji, a gdy płyta jest czysta, przestać jeść. Oprzeć się pokusie, aby wrócić do sekundy; to jest, gdy nadmiar kalorii będzie Ci.

5 Pij wodę i zaoszczędzić miejsce na deser. Woda nie ma kalorii i daje więcej miejsca na lekki deser. Próbki bez cukru żelatyna, który ma tylko 10 kalorii, czy warto wydać na jakiegoś mrożonego jogurtu, który ma 80 kalorii.

Wskazówki

  • Liczy kalorii zgłaszane przez każdego zakładu są szacunkowe i mogą się różnić od położenia i wielkości porcji. Gdy kolację zawsze zdrowym rozsądkiem.