adcov.com

Jak jeść zdrowo na niski budżet

Zdrowej diety jest celem wielu ludzi. Czy decyzja została podjęta ze względu na obecne problemy zdrowotne lub środków zapobiegawczych, niski budżet nie powinno powstrzymać od osiągnięcia celu. Chociaż może to być trudne do jedzenia zdrowych na niski budżet, korzyści z zdrowej diety przeważą dodatkowy wysiłek. Przestań narzekać na temat budżetu i dowiedz się włączyć zdrowej żywności do istniejącej sytuacji finansowej.

Instrukcje

1. Określ swój budżet. Zamiast narzekać na swoim brakiem gotówki, ustalić, ile pieniędzy trzeba rzeczywiście dostępna wydać na zdrową żywność. Dodać do budżetu regularnie, ponieważ inne zobowiązania finansowe, w swoim życiu może się zmieniać. Znając swoją bazową pomoże Ci tworzyć realistyczne oczekiwania na posiłki.

2 Rozejrzyj się na okazje. Ceny wahają się od sklepu sieci, jak również w obrębie tych samych sklepach różnych dzielnicach. Może się okazać, że jest bardziej korzystne do zakupu niektórych odmian i marek żywności w kilku sklepach, aby znaleźć najlepszą wartość. Dokładnie sprawdzić okólniki reklam do wiadomości nadchodzących sprzedaży. Skorzystaj z oszczędności w tym sklepie wszczęła podwójnymi dni kuponowych lub promocji wczesnego ptaków. Szukaj w Internecie, aby znaleźć dodatek promocje i kupony. Tanie spożywczego, mięsa i chleba zbliża się termin ważności.

3 Plan posiłków. Nakłady spontaniczne mogą poszerzyć swoją talię, a także budżetu. Map, jakie posiłki i przekąski można jeść, aby pomóc zaoszczędzić pieniądze, które mamy. Zapisz swoje propozycje posiłków w celu zapewnienia każdej grupy żywności jest dokładnie. Oblicz swoje potrzeby żywieniowe poprzez ocenę aktualnego stanu choroby, wiek i ogólny poziom aktywności. Skonsultować się z lekarzem lub dietetykiem do indywidualnych zaleceń.

4 Wybierz z lokalnym rynku rolników. Ponieważ produkty są uprawiane lokalnie, nie będą płacić koszty związane z wysyłką lub poza sezonem rośnie. Wybierz z szerokiej gamy mięsa i produkcji, aby dodać do swojej diety. Poświęcić sobotę rano przynieść żywność do domu zdrowia dla minimalnych kosztach. Zrób listę produktów oraz aktualnej ceny dla przyszłości.

5 przygotowywać posiłki w domu. Chociaż jedzenie wykonane w ulubionej restauracji może być zdrowe, ponieść dodatkowe koszty na opłacenie wygody nie mając do tego przygotować. Odkurzyć swoje naczynia i zgarnij książkę kucharską, aby zaoszczędzić pieniądze. Zainwestuj w zdrowych pomocników kuchennych, takich jak książki i filmy instruktażowe rozbudować swoje umiejętności gotowania. Eksperyment ze świeżych składników, aby tworzyć własne zdrowe faworytów.

Wskazówki

  • Zastanów rośnie ogród mieć dostęp do swoich ulubionych składników.
  • Unikanie nos się w owoce i warzywa przed ich spróbować.