adcov.com

Jak jeść zdrowe śniadanie z Lap zespół

Jak jeść zdrowe śniadanie z Lap zespół

Lap-zespół to zespół żołądka, która dodaje się chirurgicznie i ogranicza wielkość żołądka. Ma na celu pomóc schudnąć poprzez ograniczenie ilości żywności, które można spożywać w jeden posiedzenie. Życia z Lap-zespół wymaga, że niektóre diety szczypie, ponieważ istnieją pewne pokarmy, które już nie będzie można bezpiecznie jeść. Projektowanie zdrowe śniadanie dla diety Lap-zespół jest dość proste. Według Terry Simpson, autor "Wagi utrata chirurgii: A lżejsze wyglądają w ciężki temat," wiele wspólnego żywności śniadanie są dopuszczalne, gdy masz Lap-zespół.

Instrukcje

• Jedz śniadanie najwcześniej jak to możliwe. Z Lap-zespół trzy małe posiłki należy spożywać każdego dnia, i umieszczenie zespołu sprawia, że czujesz się najedzony dłużej niż zwykle może. Przewiduje się, że kilka godzin między każdym posiłku, dzięki czemu można pracować żeby wszystko w dzień.

• Pić jedną lub dwie szklanki wody przed jedzenie śniadania. Według dr Santiago Horgan, University of California, San Diego Medical Center, wielu użytkowników Lap-zespół często znaleźć, że mają problemy z połykaniem stałych pierwszą rzeczą w godzinach porannych. Wody pitnej otwiera Lap-zespół i pozwala na łatwiejsze przejście pokarmu.

• Są źródłem białka, takie jak jajko lub 1/4 szklanki jogurtu o niskiej zawartości tłuszczu, w śniadanie. Należy pracować w 2 do 4 uncje żywności bogatej w białko w każdy dzień, który może być trudne, ponieważ białka żywności są bardzo napełniania. Na każdy posiłek jedzenie trochę pomaga rozbić obciążenia.

• Kij z łatwo przyswajalne całe ziarna zbóż, płatki kukurydziane lub płatki owsiane, jeśli wolisz jeść zboża na śniadanie. Wysoko przetworzone, słodzone zbóż może być trudne dla organizmu do procesu.

• Uzupełnienie śniadanie kawałek świeżych owoców, jeśli jesteś wciąż głodny po zjedzeniu zbóż, jogurt lub jajko. Unikaj owoców suszonych, a także kwaśne opcje, takie jak ananas i owoców cytrusowych. Winogrona i kokosowy może być trudne dla organizmu do przetwarzania po Lap-zespół jest na miejscu.

• Przestać jeść, gdy czujesz się komfortowo i nie jest już głodny.