adcov.com

Jak jeść bez Dusić

Zadławienie może być zagrożeniem życia. Jedzenie jest bardzo ważna, i jedzenia powoli jest koniecznością. Istnieje wiele technik, których można użyć, aby spowolnić jedzenia i upewnić się, że każdy kawałek żuć żywności, aby uniknąć zadławienia. Wykonaj poniższe wskazówki, jak jeść bez zadławienia.

Instrukcje

1 Użyj widelec sposób, aby uniknąć zadławienia. Za każdym razem wziąć kęs jedzenia, odłożył widelec. Będzie to spowolnić i uniemożliwiają ścigać się jedzeniem. Poświęć trochę czasu, aby cieszyć się posiłkiem.

2 Chew każdy kęs powoli i całkowicie. Czasami jedzą duże kawałki jedzenia i zbyt wiele na raz, więc dokładnie żuć jedzenie i co najmniej 3 do 5 razy przed połknięciem.

3 Pij dużo wody. Upewnij się smarować swoje sposoby przejścia i zawsze pić płynów podczas jedzenia posiłku. Woda jest najlepszym wyborem i idzie w dół w jak najlepszy sposób.

4 Staraj się nie rozmawiać podczas jedzenia. Wiele mówi się podczas posiłków i może otworzyć drogi oddechowe i jedzenie może pójść źle rurkę. Staraj się jeść, żuć, połknąć, włożyć widelec lub łyżka w dół, a następnie porozmawiać.

5 Spróbuj usiąść podczas jedzenia. Z dala od zgiełku codziennych procedur, mamy tendencję do jedzenia szybko i na stojąco. Spróbuj usiąść i zrelaksować się, gdy jesz.

6 Jedz ilości żywności, które są odpowiednie dla Twojego wzrostu, rozmiaru i wagi. Jeśli przejadać, może to prowadzić do zadławienia, ponieważ organizm nie wie, jak radzić sobie z tak dużo jedzenia.