adcov.com

Jak Heal z Chirurgii Przepuklinowego

Herniorrphaphy faza medycznego do naprawy przepukliny, jest procedura naprawy mięśni, który rozdarty wolne od powierzchni do której jest podłączona. Przepukliny może wystąpić w różnych miejscach na ciele, takich jak pępek, pachwiny i brzuch. Po tym następuje rozdarcie tworzy występ na miejscu eksploatacji. Najczęstsze lokalizacje przepuklin są w krocze i brzuch. W zależności od lokalizacji łza, bezinwazyjna naprawa lub operacja może być wykonywane w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym. Ogólne jest używany, jeśli wymagana jest otwarta operacja. Znieczulenie jest paraliżujący obszaru i proces ten zostanie wybrany, jeśli naprawa jest niewielkie.

Instrukcje

1 przejść badania wstępne procedury z lekarza prowadzącego. Może to obejmować badania krwi i moczu, EKG i przegląd leków. Podjąć wszelkie antybiotyki przepisane przez zapobieganie potencjalnym zakażeniem post-procedury. Jedz zdrowe jedzenie i pić dużo wody przez kilka dni przed zabiegiem.

2 Jeść i pić tylko wtedy, gdy polecenie przez lekarza wykonującego procedurę. Weź tylko leki, jeśli lekarz zaleca. Prysznic rano procedury z mydłem antybakteryjnym, aby pomóc w jazda ciało bakterii. Napar z leków przeciwbólowych i antybiotyków będą podawane w sali pooperacyjnej. Odpoczynku, zgodnie z procedurą, bez podnoszenia lub wysiłku.

3 Upewnij się, że ktoś planuje jechać do i od procedury. Nie wolno jeździć po przejściu procedury medycznej.

4 Zadaj konkretne pytania dotyczące diety lekarz i działalności. Powrót powoli w ciągu pierwszych kilku dni z powrotem do normalnego trybu życia. Weź leki przeciwbólowe zgodnie z zaleceniami. Unikaj podnoszenia lub wysiłku tak długo, jak zaleca lekarz. Jedz zdrowe i pić dużo wody, aby wspomóc organizm w uzdrowienie.

5 Utrzymywanie prawidłowej masy ciała zmniejsza ryzyko rozdarcia lub innej nowej przepukliny. Wzmocnienie mięśni brzucha z ćwiczeń.