adcov.com

Jak Heal Właściwie Od wazektomii

Jak Heal Właściwie Od wazektomii


Miałeś wazektomii i teraz uzdrowienie. W ciągu kilku dni, należy się wielkie uczucie. Kluczem do leczenia właściwie od wazektomii jest właściwie zadbać o siebie. Odpoczynek i leczenie oznacza teraz będziesz się dużo szybciej. Wykonaj następujące kroki, aby nauczyć się opieki samodzielne niezbędne, aby leczyć prawidłowo od wazektomii.

Instrukcje

1 Noś bieliznę wspomagającą (bokserki) i krocza pasek od domu do zabiegu wazektomii. Nie pozwól, aby jądra powiesić. Ciągnąc będą wywierać presję na nich - chcesz je zachować obsługiwane.

2 Reszta przez cały dzień swojego postępowania. Mam nadzieję, że to było zaplanowane na czwartek lub piątek, mając na weekend do odzyskania. Jeśli pracujesz ręczną robotę pracy, to na pewno trzeba, że ​​czas leczenia.

3 Weź leki przeciwbólowe. Lekarz może dać krótki termin dostaw medycyny bólu, która pomaga w początkowej dyskomfort. Jak najszybciej dostać lek z apteki, wziąć jeden. Przez pierwsze 24 godziny po wazektomii, nie pozwól czasu upływu między dawkami. Przez następny dzień lub dwa, jeśli potrzebujesz tylko leki przeciwbólowe (nawet jeśli jest to coś tak prostego jak ibuprofen) rzadko.

4 Bądź nawilżona. Upewnij się, pić dużo płynów, dzięki czemu są odpowiednio uwodniony. Nawodniony organizm leczy się szybciej. Nie należy pić alkoholu.

5 Jedz - dostarczają organizmowi energii, której potrzebuje, aby uzdrawiać. Jedz zdrowe jedzenie, które odżywiają ciało.

6 W obszarze, mrożona. Zdobądź co najmniej trzy worki z mrożonego groszku i zachować je w zamrażarce. Weź jedną z nich w czasie i stosować go do obszaru nad swoimi jądrami. Niewielkie granulki grochu kontur delikatnie wokół jąder, co podnosi komfort dla Ciebie. Przechowywać trzy torby tak, że zawsze masz idealnie zamrożone, jeden na drodze do zamrażania i jeden na swoich jądrach.

7 Kontynuacja wsparcia. Przez co najmniej jeden lub dwa tygodnie po wazektomii, nosić blisko montażu i swoją bieliznę ochraniacz krocza. Powinieneś mieć dwa paski jock bo będziesz mieć go na cały dzień i noc i będzie się śmierdząca i brudna. Posiadanie dwóch pasów pozwala umyć i wysuszyć jeden, a jednocześnie na sobie nawzajem.

8 Pamiętaj o objawy zakażenia, takie jak ból (poza normalnym dyskomfortu) i gorączka. Jeśli masz jakiekolwiek objawy zakażenia, należy natychmiast skontaktować się z lekarzem.

9 Przygotuj się być normalne samo ponownie. W ciągu kilku dni, dolegliwości znikną i będziesz czuć się świetnie. Nie będzie zmian w zakresie zdrowia seksualnego lub funkcji, więc baw się dobrze.

Wskazówki:

  • Dla jednego do dwóch miesięcy po zabiegu, trzeba będzie skorzystać z innej formy kontroli urodzeń, dopóki nie są testowane i pokazują Graf Zero plemników. Nadal można uzyskać partnera w ciąży w tym czasie, więc umieścić w wysiłku, dopóki lekarz kasuje cię.