adcov.com

Jak Heal Od krzywdzących słów

Jak Heal Od krzywdzących słów


Ludzie w swoim życiu może celowo lub przypadkowo krzywdy z ich słów, pozostawiając blizny, które mają czasu, aby uzdrawiać. Słowa upokorzenie, drwiny, wyroku, krytykę itp może podjąć swoje korzenie głęboko w tobie. Za każdym razem, pamięci pojawiły, znajdziesz się zły, wstyd, gorzki, i boli. Jak można wyleczyć z tych raniących słów, które są tak głęboko osadzone w swój umysł, aby uwolnić się od wieczystego goryczy? Poniższe propozycje nie są łatwe, ale prowadzą do drogi do uzdrowienia:

Instrukcje

1 Ocenić swoje uczucia. Ten krok może być bardzo trudne do zrobienia, zwłaszcza jeśli starają się uniknąć znów przywołując pamięć. Ale to jest niezbędnym krokiem do wyleczenia. Zadaj sobie pytanie, dlaczego tak głęboko dotknięte słowami mówi o tobie i co można zrobić, aby ewentualnie zmienić to uczucie. Zrozumienie, dlaczego czujesz się tak mocno boli skieruje Cię do obszarów w swoim życiu, gdzie słowa mają ogromny wpływ.

2 Wybacz to zapomnij. Słyszałeś tę frazę wiele razy i prawdopodobnie znudzi słuchanie go ponownie. Ale rozumiem, że jest to bardzo silny polecenie, że raz po, powoduje dramatyczne zmiany w swoim życiu. Trzymając się do bolesnych słów, nadal czyni sobie niewolnika do bolesnej pamięci. Jej zmarnować przebaczenie osobę, która je powiedział, a następnie zapominając bolesny epizod razem.

3 Rozumieć cel. Czasami musimy przejść przez bolesne chwile w życiu, aby nas lepszych osób. Osoba, która powiedziała, że ​​raniące słowa mogą być narzędziem do kształtowania cię do silniejszej osoby. Przestać czuć się ofiarą lecz wykracza poza doświadczenie i używać go jako siłę wcisnąć Ci wyższego do powołania swojego życia.

4 Napisz list. Pisząc to, co czujesz i jak się czujesz może pomóc się uwolnić od emocjonalnego więzienia. Poświęć czas na dzienniku swoje uczucia albo napisać pismo skierowane do osoby, która cię pokrzywdzonej swoimi słowami. Nie musisz go wysłać. Wylać wszystkie swoje uczucia w pracy i po zakończeniu, spalić. Będziesz zaskoczony, jak to zrobić można zdjąć ogromne obciążenie w was.

5 Bądź zobowiązała się goić. Kiedy zdecydował się wybaczyć osobie, która powiedział raniących słów, są chwile, kiedy uczucia gniewu i żalu będzie próbował wkraść głowie ponownie. Nie należy im się oprzeć. Zamiast przyznać myśli następnie przejazd je szybko ze swojego umysłu. Przypomnij sobie, że jesteś już wolny od nich. Wkrótce umrą i znajdziesz sobie odnowiony i wiele silniejszą osobą; już nie boli i gorzki.

6. Módlmy się o uzdrowienie. Bóg jest największym uzdrowicielem wszystkim i nie ma nic zbyt wielka, że ​​nie może dać. Gdy walka wydaje się przytłaczająca, ukorzyć się przed Bogiem i prosić o Jego łaskę, aby dać Ci emocjonalnej wolności pragnienie. On będzie ci go według swojej wiary.