adcov.com

Jak gromadzić energii dla Uzdrowienia

Jak gromadzić energii dla Uzdrowienia


Aby skutecznie przeprowadzić zabiegu energia, lekarz musi być w odpowiednim dostosowywaniu ich psychiczne i duchowe energie. Jak stwierdził autor Barbara Ann Brennan "(dzień przed), uzdrowienia, to jest bardzo ważne, aby zebrać energię i skupić się na swoich celach." Dowiedz się, jak przygotować się do uzdrowienia energii przez czytanie wskazówek poniżej.

Instrukcje

1 Wykonaj własny ładunek chakry. Ćwiczenie to można zrobić w łóżku, zanim powstanie w godzinach porannych. Po prostu przytrzymaj każdej pozycji przez minutę, skupiając się na uzdrawiającą energię płynącą w organizmie. Pozycje są następujące: po kolana do kostki, kolana, kostki do kolana do biodra, (powtórz z drugą nogą), biodra do biodra, pachwiny do żołądka, żołądek do serca, ramię w ramię, łokcie, ręce, serce do gardła, gardło na czole, czoło do góry głowy, czubek głowy na obszarze 6 do 12 cali powyżej głowy.

2 rozciągnąć mięśnie, aby jeszcze bardziej ulepszyć przepływ energii w całym organizmie. Patrz rozdział zasobów dla listy stron internetowych dotyczących całkowite odcinki ciała.

3 Przesuń stawów, zginając i rozszerzenie palce, palce, kostki, kolana, nadgarstki i łokcie. Ponadto wykonać rolki szyi, skręty tułowia, głębokie przysiady i okręgi ramię uzyskać energię ruchu przez meridianów organizmu.

4 Medytacja przed zwiększyć pozytywną energię i koncentrację. Usiądź w wygodnej pozycji i centrum siebie. Wizualizacji energii są wyciągane z ziemi przez kręgosłup i rozprzestrzeniania w całym organizmie. Następne zdjęcie wiązka uzdrawiającej energii płynącej w dół głowę i poprzez swoje ciało. Kontynuować przez 15 do 20 minut lub do ćwiczenia czuje się kompletna.

5 Ćwicz oddech. Usiądź w wygodnej pozycji, a skupić się na swoim naturalnym rytmem oddychania przez około pięć minut, aby uspokoić umysł. Gdy jesteś gotowy, wyślij polecenie psychicznego "Get Out!" do niczego negatywnego, że trzymasz w organizmie. Zobacz swoje negatywne emocje są ponieść jak mocno wydech. Powtarzaj, aż wszystkie niechciane emocje są usuwane z organizmu.

6. Koncentracja na kliencie przez jedną minutę przed rozpoczęciem leczenia. Według Brennan, należy poświęcić co najmniej 60 sekund trzymając swój umysł na pacjenta, bez innych myśli, czerpiąc w energię w przygotowania do uzdrowienia.

7 Medytuj na swojej intencji. Energii następuje myśl, dlatego przed rozpoczęciem gojenie, skupić się na celu sesji. Niektóre przykłady zwrotów wewnętrznych to: "Moim zamiarem jest na uniwersalnej energii uzdrowić tę panią i iść tam, gdzie jej ciało potrzebuje," lub "Moim zamiarem jest dla ostatecznego dobra mojego klienta."