adcov.com

Jak gorąca Poczuj?

Hot miga są sygnałem, że kobieta się kończy jeden okres jej życia, a zaczyna drugie. Hot miga są tylko jednym z objawów menopauzy, że kobieta może przejść, i mogą być niewygodne, a czasami trudno sobie poradzić.

Zmienność

Hot miga są inne doświadczenie dla każdego kobiety. Za każdym razem, kobieta przeżywa gorący gorący błysk lampy może się różnić w czasie trwania, stopień ciepła i dokładnie tam, gdzie czuje się go.

Uczucie

Kobieta przeżywa gorący błysk może nagle poczuć się lekko ciepły bardzo gorąco i zaczerwieniona w jej twarzy, szyi i klatki piersiowej obszarach. Ona może czuć się gorąco przez kilka minut do 30 minut.

Rozprzestrzenianie ciepła

Gorący błysk rzeczywiście przenosić się z kobiecej twarzy do jej górnej części ciała, jak gorąco błysk promieniuje całym jej ciele. Ona może pocić się obficie i doświadczyć szybsze bicie serca podczas trwania hot flash.

Częstotliwość

Niektóre kobiety mogą mieć kilka uderzeń gorąca dziennie, podczas gdy inni mają kilka gorąca tygodniu. Kobieta może wystąpić uderzenia gorąca przez kilka lat, podczas gdy inne kobiety mogą mieć gorąca tylko na jeden rok.

Nocne poty

Kobieta może mieć także uderzenia gorąca w nocy, które nazywane są nocne poty. Wiele razy po hot flash jest nad, kobieta staje się bardzo zimno.

Radzenie sobie

Aby dotrzeć gorąca ubierać warstwowo, wody lodowej i pić w ciągu dnia i nocy też.