adcov.com

Jak goją się szybko po Chirurgii Plastycznej

Jak goją się szybko po Chirurgii Plastycznej


Jak szybko można wyleczyć po chirurgii plastycznej zależy od wielu czynników, w tym w zakresie swojej przychodni, leczonego obszaru i rodzaju nacięcia, które zostały przeprowadzone. To zależy również od ogólnego stanu zdrowia przed zabiegiem i swojej Systema odpornościowego € ™ s zdolności do zwalczania infekcji. Mimo to, istnieje kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na uzdrowienie szybciej i lepiej.

Instrukcje

1 Postępuj zgodnie z instrukcjami Twój Doctora € ™ s. W zależności od powagi swojej przychodni, może po prostu wymagają aplikacji odpoczynku i lodu, lub może trzeba brać leki lub stosować specjalne kremy.

2 Reszta jak najwięcej. Oznacza to nie ćwiczenia, nie usilne ruchy i nie podnoszenia ciężkich przedmiotów, nawet jeśli zabieg może nie wydawać się podobne do mięśni, z których korzystasz. Ruch może spowodować pociągnięcie do krwi w pewnym obszarze, powodując obrzęk i zasinienie.

3 Należy unikać picia. Nie tylko, że powolne gojenie, ale jest prawdopodobne, aby być biorąc antybiotyki, które shouldnâ € t ™ mieszać z napojami alkoholowymi. Trzymaj się z dala od wszelkich dodatków lub tabletki, nawet witaminy, jeżeli nie została zatwierdzona przez lekarza i unikać palenia, co powoduje gromadzenie toksyn we krwi, a tym samym spowalnia gojenie.

4 Spróbuj się zrelaksować. Stres jest ważnym czynnikiem w zwolnionym gojenia po zabiegu, dlatego należy unikać go jak najwięcej. Trzymaj się z dala od stresujących sytuacjach, zarówno w kraju jak i na zewnątrz. Zapraszamy na film, posłuchać łagodnej muzyki, czy cokolwiek to jest, że trzyma Cię stresu.

5 Pij dużo kofeiny płynów. Pobyt uwodniony przyspieszy proces gojenia i pomaga wypłukać leki z systemu.

Wskazówki:

  • Jeśli cierpisz z niektórych schorzeń, w tym cukrzycy, to mogą mieć większe problemy gojenie czasu po zabiegu. W takich przypadkach należy upewnić się, omówić z lekarzem wszelkie dodatkowe kroki, jakie należy podjąć, aby się Twoje szanse na szybszy powrót do zdrowia.
  • Zawsze należy skontaktować się z lekarzem, jeśli wystąpi silny ból, wydzielina z rany lub zobaczyć otaczający czerwienieją skóry lub stanu zapalnego.