adcov.com

Jak get paid do koperty rzeczy w domu

Jak get paid do koperty rzeczy w domu

Wielu ludzi szukać możliwości, aby zarabiać pieniądze z domu. Skanowanie Internet, gazety, korespondencja do domu i czasopisma szuka idealny biznes oparty domu. Szansę znajome, które widzą jest jeden do farszów koperty z domu z obietnic co setki dolarów dziennie. Czy to prawda? Jest tam naprawdę sposób na zarobienie pieniędzy koperty farsz z domu? W tym artykule dowiesz się jak zarabiać legalnie w zaciszu własnego domu, farszów koperty bez ulegając oszustwo.

Instrukcje

• Wie o oszustwa. Wiele reklam, możesz zobaczyć do zarabiania pieniędzy koperty farsz z domu są oszustwa. Wymagają one, musisz wysłać pieniądze z różnych powodów, czy to aby zapłacić za zestaw startowy lub zapłacić opłatę manipulacyjną. Następnie do zarabiania pieniędzy, należy reklamować poprzez umieszczenie tej samej reklamy, które odpowiadacie za pośrednictwem takich miejscach jak poczta lub gazety. Z tego rodzaju programu nie faktycznie zarabiać pieniądze od farszów koperty, ale raczej, kiedy ktoś szczeliwo koperty pieniędzy reagowanie na reklamę. (Zobacz zasoby do Federalnej Komisji handlu art.)

• Zadać właściwe pytania. Może być uzasadnione firm zatrudnianie osób do poczty rzeczy z domu. Jeśli zdecydujesz się kontynuować oferty pracy lub reklamę do farszów koperty, należy zadać następujące pytania: jak Twoje zarobki są ustalane i Kto zapłaci? Jakie są Twoje obowiązki? Jaki jest łączny koszt za wszystko zacząć i są tam wszelkie dodatkowe koszty, takie jak opłaty za członkostwo? Jeśli nie lubisz odpowiedzi, lub jeśli to brzmi zbyt dobrze aby było prawdziwe, to chyba jest to oszustwo.

• Zbadania wszelkich potencjalnych możliwości pracy z Better Business Bureau i Państwa biura prokuratora generalnego. Możesz również sprawdzić ze swoim lokalnym urzędzie ochrony konsumentów. (Zobacz zasoby o link do lokalnych agencji). To umożliwi ty wobec zobaczyć jeśli wszelkich skarg lub sądowych zostały złożone przed koperta farszu firmy i wszelkie możliwe wyniki dochodzenia dotyczącego jego zasadności.

• Rozpoczęcie własnej bezpośredniej korespondencji (koperta farsz) działalności gospodarczej. Legalnie zarejestrować dla jednoosobowej. Większość powiatów w Stanach Zjednoczonych tylko wymagają aby wypełnić formularz i uiszczenia opłaty. Zestawić pakiet marketingu i zabrać go do lokalnych firm. Może rynku firmy, który sprawia, że jego własne wstawia lub strony zapisuje adresy na kopertach (które jest siedem razy bardziej prawdopodobne, aby być otwarty przez konsumentów niż skomputeryzowany etykiet adresowych). Wizyty w małych przedsiębiorstw, które nie może mieć pracowników własnej korespondencji i przedsiębiorstw, które mogłyby korzystać z masowego marketingu, jak jednej z lokalnych restauracji, która jest o uroczyste otwarcie.