adcov.com

Jak Get Off Atkins

Jak Get Off Atkins


Dieta Atkinsa promuje szybką utratą masy ciała poprzez spożycie głównie białka i tłuszcze, ale bardzo mało węglowodanów. Węglowodany są głównym źródłem energii w organizmie. Zwolennicy twierdzą, że Atkins Diet stabilizuje biochemię organizmu do regulowania metabolizmu; Przeciwnicy twierdzą, że poziom węglowodanów są zbyt niskie i diecie ryzykują długotrwałego ketozy, co prowadzi do uszkodzenia nerek. Tych na diecie doświadcza oznaczone zmęczenie i słabą koncentrację umysłową mogą chcieć opuścić diety i powrót do normalnych wzorców żywieniowych.

Instrukcje

1 Zapisz wszystko, co jeść, że następuje Atkins guidelines.This prawdopodobnie oznacza, że co najmniej 50 procent dziennego spożycia kalorii pochodzi z tłustych mięs. Najważniejsze jest, aby stopniowo obejmują pokarmy bogate w węglowodany złożone, takie jak płatki owsiane lub pełnoziarniste, które mają minimalny wpływ na poziom cukru we krwi w organizmie.

2 Zaznacz od żywności na liście, które są nadmiernie tłuszczowych; Przykładem może być bardzo marmur wołowiny. Podczas potrzebują pewnej ilości tłuszczu w codziennej diecie, jedzenie z dużych ilości tłuszczów nasyconych i tłuszczów trans powinny zostać wyeliminowane lub spożywane z umiarem. Wymień tych pokarmów z ryb, drobiu lub lżejszych kawałków wołowiny, które znacząco zmniejszają ilość tłuszczów nasyconych jesteś czasochłonne.

3 Wybierz jeść orzechy (orzeszki piniowe, migdały lub pistacje, na przykład) lub masła wykonanych z tych orzechów, a zdecydować się gotować przy użyciu oliwy z oliwek. Wszystkie są wysokie w wielo- i jednonienasycone kwasy tłuszczowe, które są zdrowe serce; oni też czujesz się pełna, która jest jedną z korzyści płynących z tłuszczu do konsumpcji.

4 Wprowadzenie żywności bogatej w węglowodany z powrotem do diety, dopóki nie stanowi co najmniej 40 procent dziennego spożycia kalorii. Oznacza to, że 40 procent diety będzie teraz pochodzących z białka, a pozostałe 20 procent zdrowych tłuszczów. Ważne jest, aby utrzymać poziom białka, zwłaszcza jeśli jesteś aktywny fizycznie.

5 Zanotuj nowy plan posiłków na pokrycie jeden tydzień. Śledź ten plan odżywiania sztywno i oprzeć się pokusie, aby poddać wstępnej rafinowanych węglowodanów w takich jak cukierki, białe pieczywo, makarony i ciasta; będą mieć negatywny wpływ na poziom cukru we krwi, spowalnia metabolizm i promować szybki przyrost masy ciała. Po kilku tygodniach spożywania tych produktów, z umiarem, aby zmniejszyć ich wpływ.