adcov.com

Jak Get Free CPAP Sprzęt dla Twojej bezdech senny

Jak Get Free CPAP Sprzęt dla Twojej bezdech senny


Urządzenie CPAP jest urządzenie terapeutyczne, które pozwala na ciągłe dodatnie ciśnienie w drogach oddechowych, podawany pacjentowi przez maskę umieszczoną nad nosem gdy pacjent jest w stanie uśpienia, zgodnie z Mayo Clinic. Urządzenia CPAP jest powszechnie stosowany w leczeniu umiarkowanego do ciężkiego bezdechu sennego, pomagając utrzymać otwarte kanały w drogach oddechowych, co zapobiega chrapanie i bezdech. Terapia CPAP pomaga wielu ludziom z bezdechu sennego, ale sprzęt może być kosztowne. Jeśli masz bezdechu sennego i lekarz uzna to może pomóc, istnieją sposoby, aby uzyskać bezpłatny urządzenia CPAP.

Program Pomocy CPAP

Program Pomocy CPAP, założona przez amerykańskiego bezdech senny Stowarzyszenia, może pomóc pacjentom, którzy potrzebują bezdechu sennego terapii CPAP, ale nie mają ubezpieczenia na pokrycie kosztów wyposażenia lub mają możliwość zapłaty out-of-pocket. Za pośrednictwem strony internetowej Programu Pomocy CPAP amerykański bezdech senny Stowarzyszenia, można ubiegać się o programie. Stowarzyszenie zapewnia również informacje o bezdechu sennego i innych opcji leczenia.

Przebudź w Ameryce

Przebudź w Ameryce jest obywatelem organizacja non-profit z siedzibą w Filadelfii, i to jest utworzenie w celu zapewnienia pomocy dla osób z zaburzeniami snu, takich jak bezdech senny. Organizacja zapewnia przekazał maszyny CPAP i inne niezbędne urządzenia za pomocą programów takich jak Sleep Study Relief Program do ludzi, którzy ich potrzebują, ale którzy nie mają ubezpieczenia lub sposób, aby zapłacić za sprzęt. Możesz skontaktować się z Przebudźcie się w Ameryce za pośrednictwem strony internetowej lub telefonicznie. Organizacja zapewnia również bezpłatne informacje na temat zaburzeń snu i ich leczenia.

Pobierz recepty

Wielu lekarzy może napisać receptę na urządzenia CPAP, jeśli udział w badaniach snu i może dostarczyć zapisy wyników, lub jeśli niedawno kupił maszyny CPAP, ale potrzebujesz nowej. W wielu przypadkach ubezpieczenie medyczne pokryje wszystkie koszty sprzętu, w tym bezdechu sennego CPAP maszyn, maski i nawilżaczy. Lekarz powinien określić rodzaj sprzętu, czego potrzebujesz w swojej recepty.

Centra zaburzenia snu

Lokalne centra zaburzenia snu są powszechnie spotykane w dużych szpitalach w Stanach Zjednoczonych i wielu ma programów, które mogą zapewnić urządzenia CPAP terapii dla pacjentów inaczej nie są w stanie uzyskać z urządzenia. Aby otrzymać bezpłatną urządzeń CPAP z centrum zaburzenia snu, prawdopodobnie będziesz musiał uczestniczyć w badaniach naukowych. Jednak takie badania mogą być korzystne i mogą przyczynić się do poprawy stanu.